Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17137) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-4 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Koło. Umowa na dofinansowanie geotermii została podpisana

Dodano: 2.11.2020 11:46

W Kole podpisano umowę na dofinansowanie budowy ciepłowni geotermalnej z podłączeniem do istniejącego systemu ciepłowniczego w mieście. 

Umowa z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie została podpisana, w obecności burmistrza Krzysztofa Witkowskiego, przez Przemysława Stasiaka prezesa MZEC w Kole. Kwota dofinansowania to 15 095 620,86 zł netto natomiast wartość całej inwestycji to 37 274 065,26 zł brutto, brakująca kwota zostanie uzupełniona pożyczką z NFOŚiGW w Warszawie oraz ze środków własnych kolskiej spółki.

W związku z panującą epidemią podpisanie umowy odbyło się korespondencyjnie bez udziału prezesa NFOŚiGW Artura Michalskiego, który swój podpis złożył wcześniej. - Chciałbym podziękować prezesowi cieplika i całej załodze, za determinację w dążeniu do celu oraz przewodniczącemu rady Tomaszowi Sobolewskiemu i wszystkim radnym Koła za jednomyślne uwzględnianie moich projektów uchwał związanych z geotermią – powiedział Krzysztof Witkowski. 

Źródło: Miasto Koło 

  • Koło. Umowa na dofinansowanie geotermii została podpisana

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło geotermia,   umowa,   dofinasowanie,   Krzysztof Witkowski,   burmistrzDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czyli jednak PiSiory coś tam dają i budują....
Dodano: 03.11.2020 06:58    Przez: Romek Ress

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.