Dzisiaj jest czwartek 5 sierpnia 2021, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15320) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 17oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

Dodano: 2.11.2020 21:14
Źródło: LM.pl

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Samochodami, rowerami, na hulajnogach i pieszo. Inaczej niż do tej pory protestowano w Koninie przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy aborcyjnej. Przed halą „Rondo” zebrała się spora grupa osób, która z banerem „Strajk Kobiet” maszerowała po przejściach dla pieszych wokół Ronda Solidarności. W tym samym czasie kierowcy kilku samochodów i rowerzyści jeździli wewnętrznym pasem trąbiąc.

Po około pół godzinie, protestujący zeszli z ronda. Kolejna podobna blokada planowana jest na najbliższą środę, 4 listopada o godz. 19.00.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności
Slajd 1/17

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 1 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 2 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 3 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 4 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 5 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 6 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 7 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 8 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 9 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 10 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 11 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 12 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 13 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 14 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 15 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

Konin. Nie odpuszczają! Protestujący blokowali Rondo Solidarności

slajd 16 z 17

„Przepraszamy za utrudnienia, ale obalamy rząd!” - z takim hasłem protestujący w obronie praw kobiet blokowali dziś Rondo Solidarności w Koninie.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar jesli na tym marszu zobaczę ok 30 tys mieszkańców Konina, to wtedy uznam, ze to jest wola narodu! Póki co setka mieszkańców, czy wcześniej 7000 mieszkańców próbuje wmówić pozostałym 70 tys mieszkańcom, ze 1 czy 10 % to jest wola Narodu!
Dodano: 2.11.2020 22:24    Przez: Romek Ress
Za każdym razem was mniej. Za 2 tygodnie zostanie tylko wspomnienie...
Dodano: 2.11.2020 22:49    Przez: bjj
avatar Co tak mało tych lewaków, proszę o więcej zakarzać,roznosići zanosić zarazę do domu, niech najwięcej lewaków zdycha, najgłupsze geny muszą zginąć.I tak najwięcej zarobią księża na pogrzebach bo lewactwo lewactwem ale dla picu i sąsiadów ksiądz być musi.
Dodano: 2.11.2020 22:48    Przez: Tomasz Kobrzycki
avatar Mam nadzieję, ze prezentu na Boże Narodzenie nie przyjmiesz, bo to Katolickie święto???? Zlikwidować Boże Narodzenie i Wielkanoc! Koniec długich wekeendów1!!!!!
Dodano: 2.11.2020 22:28    Przez: Romek Ress
avatar tak bredzisz, jakby Francuzi, Niemcy czy Angole w domach nie musieli siedzieć!!!!
Dodano: 2.11.2020 22:13    Przez: Romek Ress

KOMENTARZE

brawo brawo, obalamy , obalamy !!!
Dodano: 02.11.2020 21:41    Przez: Miki
avatar Co tak mało tych lewaków, proszę o więcej zakarzać,roznosići zanosić zarazę do domu, niech najwięcej lewaków zdycha, najgłupsze geny muszą zginąć.I tak najwięcej zarobią księża na pogrzebach bo lewactwo lewactwem ale dla picu i sąsiadów ksiądz być musi.
Dodano: 02.11.2020 22:48    Przez: Tomasz Kobrzycki
DONALDZIE TUSKU WRACAJJJJJJ bo tu zle sie dzieje w polsce. Pieklo krzycza nasze kobiety. Wyzwol nas od pisu bo zniszczy nasz kraj.
Dodano: 03.11.2020 10:39    Przez: Cuban White
Brawa dla fotografa. To jest sztuka zeby z 10 osob zrobic na foto spora grupe ;D
Dodano: 03.11.2020 10:42    Przez: Cuban White
Lewaki w akcji. A potem beda krzyczec ze nic tu nie ma i ludzie z konina wyjezdzaja bo tu same markety.
Dodano: 03.11.2020 10:43    Przez: Cuban White
Szkoda ze tak koninskiego przemyslu nie bronicie
Dodano: 03.11.2020 10:43    Przez: Cuban White
Tym kobietom sie tak.ruch..chce ze rozum pozjafaly
Dodano: 03.11.2020 11:09    Przez: Cuban White
DONALD TUSK come bavk in poland.. zlikwiduj rozdawnictwo pisu. Koniec z 500plus. Podwyzszyc wiek emerytalny dla kobiet i chopów.
Dodano: 03.11.2020 11:10    Przez: Cuban White
Te mlodsze dziewczyny kiedys beda mialy dzieci, ktore beda wychowywaly w kraju wolnym od rozdawnictwa pisu, w miescie wolnym od przemyslu, z marketami i mężami tyrającymi od świtu do zmierzchu na polu u niemca w kraju w ktorym bylo jest i bedzie rozdawnictwo Merkel i innych ktorzy po niej beda. Ich dzieci beda widziec ojca dwa razy w roku, jak przyjedzie na wielkanoc i boze narodzenie i to nic ze to katolickie swieta. Ale beda dumne bo nie beda musialy sie wstydzic za katolicki PIS.
Dodano: 03.11.2020 11:34    Przez: Cuban White
Rok 2020 tym różni się od 1968, że tym razem ulica domaga się zdjęcia dziadów ze sceny teatru nowego...!!!
Dodano: 02.11.2020 21:51    Przez: Wiedźma
Tusk wam na bis taka scene zrobi ze niebbedziecie wiedzieli czy plakc czy klaskac
Dodano: 03.11.2020 10:41    Przez: Cuban White
Tonny! Brawo! PIS sam rozpoczął, to teraz musi ponieść tego konsekwencje...!!!
Dodano: 02.11.2020 22:17    Przez: Wiedźma
Kaczyński zastał Polskę demokratyczną, a zostawił teokratyczną...!!!
Dodano: 02.11.2020 22:19    Przez: Wiedźma
avatar jesli na tym marszu zobaczę ok 30 tys mieszkańców Konina, to wtedy uznam, ze to jest wola narodu! Póki co setka mieszkańców, czy wcześniej 7000 mieszkańców próbuje wmówić pozostałym 70 tys mieszkańcom, ze 1 czy 10 % to jest wola Narodu!
Dodano: 02.11.2020 22:24    Przez: Romek Ress
avatar Nawet gdyby w Warszawie wyszło sto tys mieszkańców to tylko 5 %, a pamiętać należy, że tam zwożą z całego kraju....
Dodano: 02.11.2020 23:24    Przez: Romek Ress
ROMKU masz racje. Ze i tak sie tam udalo zwiesc tyle choł..
Dodano: 03.11.2020 10:50    Przez: Cuban White
Tusk wroci to ci pokaze demokracje. Nie pamietasz juz demokracji POkemonow jak ludzie madowo na zachod uciekali? Teraz sie nie oplaca bo niewiele wiecej tam zarobisz niz w polsce
Dodano: 03.11.2020 11:53    Przez: Cuban White
Bóg wybaczy, "Baby" nigdy...!!!
Dodano: 02.11.2020 22:25    Przez: Wiedźma
Chop czeka w.domu. on wam wybije wybacxanie
Dodano: 03.11.2020 10:50    Przez: Cuban White
Prawo do aborcji to wybór a nie ideologia fanatyków Kościoła...!!!
Dodano: 02.11.2020 22:28    Przez: Wiedźma
avatar zycie to są ciągłe wybory! Bóg dal wolną wolę i to człowiek decyduje co z ta wolą zrobi!
Dodano: 02.11.2020 22:29    Przez: Romek Ress
Prosze pomyslec szanowne babki ze macie wybor juz na etapie wkladania pe..sa. pomyslcie otym kogo zapraszacie do siebie
Dodano: 03.11.2020 10:51    Przez: Cuban White
avatar Dlaczego policja nie reaguje na łamanie prawa, przez protestujące kobiety, które nie mają zakrycia ust i nosa?! Wlepić tak po 1000 zł jednej czy drugiej, i odechce się rozwydrzonej dziczy drzeć papę. Mam nadzieję że filmik będzie dowodem w sprawie.
Dodano: 02.11.2020 22:43    Przez: Pulsar71
avatar używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym jest wykroczeniem, karanym kara upomnienia, nagany lub grzywny.....
Dodano: 02.11.2020 22:46    Przez: Romek Ress
Kazdy ma ich gdzies. Nawet ich partie sie od nich odcinaja
Dodano: 03.11.2020 10:52    Przez: Cuban White
Za każdym razem was mniej. Za 2 tygodnie zostanie tylko wspomnienie...
Dodano: 02.11.2020 22:49    Przez: bjj
Stare dziady idą na śmietnik,młodzi będą sami o sobie decydować.
Dodano: 02.11.2020 22:49    Przez: sasanka
avatar a co ten młody zrbi, ja z dziesięć lat się zestarzeje??? na śmietnik??? przecież młodym będziecie tylko do 35 max 40 lat???
Dodano: 02.11.2020 22:53    Przez: Romek Ress
Dyktatorski rząd w strachu,bo po upadku bez roboty będą żony,dzieci, ciotki,szwagry i kto tam jeszcze jest poutykany w radach nadzorczych.
Dodano: 02.11.2020 23:09    Przez: Grzech Walerian
avatar Nie wiem kto jest poupychany w Radach nadzorczych, ale w MPEC np. Platforma Obywatelska oraz Postkomuna