Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17828) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (1)Sensacja w Pucharze Polski, KKF Automobile Torino ... (0)

Miasto będzie promować przedsiębiorców z konińskiej starówki

Dodano: 3.11.2020 18:49
Źródło: LM.pl

Do 5 listopada przyjmowane są zgłoszenia do konkursu dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje firmy na konińskiej starówce. To część prowadzonego przez miasto Programu Wspierania Przedsiębiorczości.

Najlepszy produkt/usługa na obszarze rewitalizacji „Starówka” - to hasło konkursu, którego celem jest promocja podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w starej części miasta. Wziąć w nim mogą udział zarówno właściciele jak i najemcy punktów usługowych oraz handlowych (rzemieślnicy, rękodzielnicy, artyści, branża gastronomiczna). Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami oraz zdjęciami należy do 5 listopada przesłać pocztą elektroniczną, pocztą tradycyjną, bądź dostarczyć osobiście do Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Koninie.

- Jeżeli formularz zostanie zgłoszony przez mieszkańca to zgłoszenie wymaga wówczas pisemnej zgody podmiotu – informuje Wydział Rozwoju Gospodarczego.

Od 12 do 20 listopada na fanpage'u miasta Konin trwać będzie głosowanie. Zwycięzca zostanie ogłoszony do 25 listopada. Wybrany przez mieszkanców przedsiębiorca poza tytułem otrzyma miesięczną usługę promocyjną w lokalnych mediach, wartości ok. 5 tys. zł.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czyli że swoich?
Dodano: 04.11.2020 09:13    Przez: Cuban White
Jak kraść to pod siebie
Dodano: 04.11.2020 15:41    Przez: Tom Bach

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.