Dzisiaj jest wtorek 22 czerwca 2021, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16390) SPORT FORUM FIRMY (5611) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kazimierz Biskupi. Będą szczepić podczas pikniku. ... (7)Nasze sprawy - zapowiedź (3)

Koncert "Włącz się w Niepodległość" 11 listopada o godzinie 12.00

Dodano: 5.11.2020 11:47

Z powodu pandemii koronawirusa obchody Święta Niepodległości w Koninie nie odbędą się w dotychczasowej formule. Koncert "Włącz się w Niepodległość" 11 listopada o godzinie 12.00. 

- Zgodnie z obowiązującymi przepisami epidemicznymi i zasadami bezpieczeństwa nie możemy zaprosić mieszkańców Konina na obchody, jakie miały miejsce w poprzednich  latach – wyjaśnia zastępca prezydenta Konina Witold Nowak. - Chcemy jednak wspólnie świętować tak ważny dzień, jakim jest 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Dlatego przygotowaliśmy koncert online „Włącz się w Niepodległość”.

Koncert rozpocznie się 11 listopada w samo południe na portalu społecznościowym facebook. Równolegle będzie wyemitowany na profilach partnerów projektu: Miasta Konin, Konińskiego Domu Kultury, Orkiestry Dętej PAK KWB Konin i portalu LM.pl.

- To będzie muzyczna podróż, w której posłuchamy pieśni i piosenek patriotycznych towarzyszących Polakom w powstaniach i działaniach wojennych. Serdecznie zapraszam mieszkańców Konina do świętowania online. Mam nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja pozwoli na uczczenie Narodowego Święta Niepodległości w bardziej uroczysty sposób – mówi Witold Nowak.

 

  • Koncert "Włącz się w Niepodległość" 11 listopada o godzinie 12.00

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:święto Niepodległości,   orkiestra KWB Konin,   koncert online,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Niepodległość musimy wywalczyć powodując wyparowanie pisu.Wtedy olejemy konkordat i zażądamy od jankesów zwrotu milionów za złom. Potem dopiero możemy świętować Niepodległość.
Dodano: 05.11.2020 17:59    Przez: Grzech Walerian
I wtedy wroci Donald Tusk. I wyzwoli nas z tego piekła i tyranii pisu. Nie bedzie rozdawnictwa pisu, wczesniejszych emerytur. Bo kazdy ma prawo by do 80ki pracowac na umowie smieciowej
Dodano: 06.11.2020 08:33    Przez: Cuban White
Nowak Witold nazywany dla jaj wiceprezydentem miasta,proponuje nam słuchanie "Przybyli ułani pod okienko",a my wolimy "Jeszcze POLKA nie zginęła".
Dodano: 05.11.2020 19:29    Przez: szkarlatyna
Matki Polki odpuściły, tzn niedoszłe matki bo u nich macierzyństwo kończy się na orgazmie
Dodano: 06.11.2020 08:35    Przez: Cuban White
Donaldzie Tusk wracaj bo tu hell in poland. Kobiety nasze w piekle żyją tragedia pis rozdaje co się da. Wracaj ratuj nas. Nie chcemy 500plus emerytury wczesniejszej.
Dodano: 06.11.2020 08:40    Przez: Cuban White
Powinni Tuska Donalda zaprosic w zamian za zasługi dla naszego regionu
Dodano: 06.11.2020 10:32    Przez: Cuban White

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.