Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17072) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Konin. Zmiana trasy linii 64. Autobus pojedzie nowym wiaduktem

Dodano: 5.11.2020 15:11
Źródło: LM.pl

Od 12 listopada linia autobusowa nr 64 będzie miała nową trasą, przez wiadukt łączący ulice Paderewskiego z Wyzwolenia.

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie informuje o zmianie trasy przejazdu linii nr 64. Bez zmian zostaną przystanki początkowe i końcowe na ul. Poznańskiej oraz Cmentarz Komunalny. Zwiększy się natomiast częstotliwość kursowania autobusu z 17 do 25 kursów dziennie.

- Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas zmiany, będą lepiej odpowiadały na potrzeby pasażerów komunikacji miejskiej – informuje MZK.

Linia nr 64 nie pojedzie ulicą Przemysłową, co oznacza że ominie przystanki „Rondo Solidarności” i „ZSGE”. Ich funkcję przejmie w znacznej mierze przystanek „Przyjaźni”.

- Mieszkańcy Chorznia czy Zatorza będą mieli znakomity dojazd do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, przychodni Med Alko czy Targowiska Miejskiego. Przystanek Przyjaźni z powodzeniem obsłuży również młodzież dojeżdżającą do II Liceum oraz Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych – podkreśla w swoim komunikacie MZK.

W kierunku cmentarza komunalnego, linia nr 64 będzie się dodatkowo zatrzymywała na nowym przystanku przy ul. Wyzwolenia, w pobliżu nowopowstałego ronda u zbiegu ulic: 11 Listopada, Zakole i Wyzwolenia. W przeciwnym kierunku będzie to możliwe, po oddaniu do użytku obu nitek wiaduktu.

  • Konin. Zmiana trasy linii 64. Autobus pojedzie nowym wiaduktem
  • Konin. Zmiana trasy linii 64. Autobus pojedzie nowym wiaduktem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.