Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17140) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Konin, pow. koniński. Powyżej 600 osób uznano za "ozdrowieńców"

Dodano: 9.11.2020 14:40
Źródło: LM.pl

Rośnie liczba „ozdrowieńców” w Koninie i powiecie konińskim. Odnotowano już już ponad 600.

Od początku epidemii zakażonych wirusem SARS-CoV-2 zostało 2366 osób, z czego 1443 przypadki dotyczą powiatu ziemskiego, a 923 - powiatu grodzkiego. Liczba aktywnych przypadków to 1717, w tym 1062 to mieszkańcy powiatu ziemskiego, a 655 – grodzkiego. Aktualnie na kwarantannie przebywa 2763 osób i są to kwarantanny z narażenia, osób oczekujących na wynik i zamieszkujących z osobą „dodatnią”.

Do tej pory koronawirusa pokonało 607 osób, a zmarły 42 osoby. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie wykonała 6094 testy w kierunku SARS-CoV-2, a w ostatniej dobie – 13.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wiecie, kiedy choroby pojawiły się na świecie, ano wtedy kiedy Bóg stworzył człowieka i człowiek po raz pierwszy zgrzeszył, zjadł zakazany owoc, którego Bóg zabronił spożywać. Choroby w tym koronawirus są następstwem grzesznego życia człowieka, a że człowiek coraz bardziej brnie w grzech, to i chorób będzie coraz więcej.
Dodano: 09.11.2020 16:12    Przez: Człowiek
Cieszymy się, że medycy uratowali ileś tam chorych ludzi, wszystkie siły i środki rząd PiS-u rzuca aby ratować ludzi zarażonych tą straszną chorobą i dobrze, ale też nie zapominajmy o chorych, którzy cierpią na różne inne przewlekłe choroby, o których się nie mówi, a zostali zostawieni obecnie bez pomocy.
Dodano: 09.11.2020 18:40    Przez: Człowiek
Człowiek! Czy Ty jesteś księdzem, katechetą i politykiem PIS w jednym..., bo jeśli tak, to chyba już wszyscy logicznie myślący znają Twoje imię i nazwisko...!!! Pomyśl sobie, że chyba lepiej już dalej nie ukrywać się pod nickiem, wtedy dopiero będzie można z Tobą merytorycznie dyskutować...!!! Zrób to, prosi Cię o to Wiedźma( oczywiście ja się nie ujawnię, bo ciągle jestem Wiedźmą), ale wtedy możemy powymieniać swoje poglądy w poważny i kulturalny sposób...!!!
Dodano: 09.11.2020 19:13    Przez: Wiedźma
Zwracając się do "niego" w ten sposób,tylko go dowartościowujesz Wiedźmo.O czym chcesz poważnie dyskutować,o zjedzonych owocach? Chłopak zaczął naukę w szkole i największe wrażenie zrobiły na nim niejadalne jabłka,gadający wąż i anioł z mieczem ognistym.Z tej żarliwości się wyrasta najpóźniej w wieku 12 lat.
Dodano: 09.11.2020 21:27    Przez: Szkarlatyna

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.