Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17412) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (11)

Golina. Mieszkańcy wspólnie zaśpiewają na rynku dla Niepodległej

Dodano: 10.11.2020 18:20
Źródło: LM.pl

Niepodległa do hymnu! Mieszkańcy gminy Golina zaśpiewają wspólnie na rynku.

Gmina Golina włącza się do ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do hymnu!”. Wziąć w niej mogą udział wszyscy, którzy jutro, 11 listopada w samo południe pojawią się na golińskim rynku. To wtedy w 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, odśpiewany zostanie Mazurek Dąbrowskiego.

Ponadto Dom Kultury w Golinie w ramach obchodów 11 Listopada opublikował w mediach społecznościowych filmy na cześć Niepodległej.

- Na skutek panującej pandemii i w drodze o powszechne bezpieczeństwo, większość uroczystości organizowanych z okazji Święta Niepodległości nabrało w tym roku innego wyrazu. Wiele z nich przeniosło się do Internetu, przybierając w wirtualnym świecie niekonwencjonalne formy. Jedną z nich były okolicznościowe filmy – informuje Przemysław Ciesielski, nauczyciel Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Golinie.

Nagrania uczniów SP w Golinie: „O drodze do niepodległości” i „Poetyckie słowa dla TEJ, co nie zginęła” można obejrzeć na fanpege'u Domu Kultury w Golinie.

  • Golina. Mieszkańcy wspólnie zaśpiewają na rynku dla Niepodległej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.