Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17869) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (0)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (8)

Licheń. Pogrzeb ks. Eugeniusza Makulskiego odbędzie się w sobotę

Dodano: 13.11.2020 19:57
Źródło: LM.pl

Jutro w Licheniu odbędą się uroczystości pogrzebowe ks. Eugeniusza Makulskiego, byłego kustosza sanktuarium.

Ks. Eugeniusz Makulski zmarł w nocy z 11 na 12 listopada. Miał 92 lata. Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę, 14 listopada w kościele św. Doroty w Licheniu. O godz. 13.00 zaplanowano różaniec, a na godz. 13.30 mszę świętą pogrzebową. Po niej nastąpi odprowadzenie na kwaterę mariańską na licheńskim cmentarzu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Każdego człowieka żal, gdy umiera..., ale który to już artykuł o "tym pseudo człowieku", bo niestety inaczej go nazwać nie można...!!! Jutro też będzie artykuł o jego pogrzebie(?)...- LM wystarczyłaby tylko "wzmianka" o jego śmierci i koniec, i kropka. Bo to już zakrawa na kpinę, żeby ciągle pisać o kimś takim...!!!
Dodano: 13.11.2020 22:55    Przez: Wiedźma
w radio poznań mówili że gwałcił swego kierowcę i kupowal mu auta.
Dodano: 13.11.2020 21:21    Przez: Tom Bach
Hipokryzja najwyższego kalibru. Obrzydliwy człowiek.
Dodano: 13.11.2020 22:02    Przez: p***rnese tu
avatar Coby nie mówić, to dzięki niemu ludzie w Polsce wiedzą, gdzie Konin leży..... Konin koło Lichenia
Dodano: 14.11.2020 15:56    Przez: Romek Ress
To miłość nie gwałt.Jakoś nikt nie słyszał wołania kierowcy o pomoc.Że sobie chłopaki troche popedałowali to ich sprawa.A porzucony widać chciał się zemścić za brak jazdy na rowerze.
Dodano: 13.11.2020 22:02    Przez: Rumek Bidroń

KOMENTARZE

w radio poznań mówili że gwałcił swego kierowcę i kupowal mu auta.
Dodano: 13.11.2020 21:21    Przez: Tom Bach
Hipokryzja najwyższego kalibru. Obrzydliwy człowiek.
Dodano: 13.11.2020 22:02    Przez: p***rnese tu
To miłość nie gwałt.Jakoś nikt nie słyszał wołania kierowcy o pomoc.Że sobie chłopaki troche popedałowali to ich sprawa.A porzucony widać chciał się zemścić za brak jazdy na rowerze.
Dodano: 13.11.2020 22:02    Przez: Rumek Bidroń
Każdego człowieka żal, gdy umiera..., ale który to już artykuł o "tym pseudo człowieku", bo niestety inaczej go nazwać nie można...!!! Jutro też będzie artykuł o jego pogrzebie(?)...- LM wystarczyłaby tylko "wzmianka" o jego śmierci i koniec, i kropka. Bo to już zakrawa na kpinę, żeby ciągle pisać o kimś takim...!!!
Dodano: 13.11.2020 22:55    Przez: Wiedźma
avatar Wielu dobrych, cudownych, wartościowych, kochanych ludzi umiera i wystarczy nekrolog...
Dodano: 15.11.2020 10:29    Przez: Romek Ress
Jakie media taka sensacja. Gość był pedofilem.Kwiaty mu kupcie redakcjo.
Dodano: 14.11.2020 11:52    Przez: Saturn1985
Czyj płacz po stracie tak zacnego księdza będzie się niósł po alejkach cmentarnych ?
Dodano: 14.11.2020 13:38    Przez: Człowiek
Gdzie trafił ten "sługa boży" z chwilą śmierci cielesnej, do Nieba czy do piekła ?
Dodano: 14.11.2020 13:40    Przez: Człowiek
Mamy kochać każdego człowieka, bo tak nam nakazuje Bóg, ale jego uczynków nie musimy kochać, a wręcz możemy je nienawidzić.
Dodano: 14.11.2020 13:43    Przez: Człowiek
avatar Coby nie mówić, to dzięki niemu ludzie w Polsce wiedzą, gdzie Konin leży..... Konin koło Lichenia