Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17230) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Paweł Adamów, z-ca prezydenta Konina, zakażony koronawirusem

Dodano: 18.11.2020 14:23

Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina, poinformował, że przechodzi koronawirusa.

- Przepraszam za ograniczony kontakt w ostatnim okresie ale mam potwierdzonego koronawirusa – poinformował w mediach społecznościowych Paweł Adamów. - Jest to bardzo ciężki wirus nie lekceważmy go. Stosujcie się do obostrzeń. Życzę zdrowia.

Wcześniej o koronawirusie poinformował Piotr Korytkowski, który do 8 listopada przebywał w izolacji domowej z powodu choroby.

Fot. Archiwum 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Paweł Adamów,   zastępca prezydenta,   koronawirus,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W życiu najważniejsze jest zdrowie, nie pieniądze, nie sława czy kariera ale zdrowie.
Dodano: 18.11.2020 16:38    Przez: Człowiek
Panie Romku nie przeklinamy, przekleństwo jest grzechem.
Dodano: 18.11.2020 16:35    Przez: Człowiek
ÓJ KOLEŚ zDZICHU TEŻ MA I NIKT O TYM JAKOŚ NIE PISZE
Dodano: 18.11.2020 18:11    Przez: lenos
avatar Zdrowia życzę Panie viceprezydencie
Dodano: 18.11.2020 15:35    Przez: Romek Ress
Teraz to większość ma lub miało korone.Ważne kto ma objawy,a nie zakażenie.Zwykły lans i parcie na szkło.Żenada!
Dodano: 19.11.2020 13:36    Przez: Majteczki w kropeczki

KOMENTARZE

avatar Zdrowia życzę Panie viceprezydencie
Dodano: 18.11.2020 15:35    Przez: Romek Ress
avatar Rozwalają mnie negatywy przy życzeniach zdrowia... Super jesteście.
Dodano: 18.11.2020 17:23    Przez: Romek Ress
avatar Art. 165 § 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wiel¬kich rozmiarach:1. powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej, (…) 5. działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Dodano: 19.11.2020 18:54    Przez: Józef Bąk
avatar Znowu Niemcy będą mówić o braku praworządności w Polsce. Nie ukarano winnych. Ofiarom, między innymi Panu Adamowowi dużo zdrowia życzę.
Dodano: 19.11.2020 19:03    Przez: Józef Bąk
Panie Romku nie przeklinamy, przekleństwo jest grzechem.
Dodano: 18.11.2020 16:35    Przez: Człowiek
avatar Ja nie przeklinam, ja cytuję.... Pozdrawiam
Dodano: 18.11.2020 16:45    Przez: Romek Ress
Pan Romek widać , że nie ma życia tylko na LM-ie pisze głupawe komentarze, chyba nikt go nie lubi i tutaj próbuje się dowartościować...
Dodano: 18.11.2020 16:59    Przez: Tytus
avatar Dobrze Tytusie, że Ty jesteś mądry i, że Ty nie piszesz....
Dodano: 18.11.2020 17:20    Przez: Romek Ress
Zdrowia życzymy Panu Prezydentowi i Panu w-ce Prezydentowi.
Dodano: 18.11.2020 16:36    Przez: Człowiek
avatar Rozwalają mnie negatywy pod Twoimi życzeniami. Ludzie są super
Dodano: 18.11.2020 17:25    Przez: Romek Ress
ÓJ KOLEŚ zDZICHU TEŻ MA I NIKT O TYM JAKOŚ NIE PISZE
Dodano: 18.11.2020 18:11    Przez: lenos
W życiu najważniejsze jest zdrowie, nie pieniądze, nie sława czy kariera ale zdrowie.
Dodano: 18.11.2020 16:38    Przez: Człowiek
avatar W POlsce jednak najważniejsze to władza i pieniądze.... Wielu uważa, że tylko miliony...
Dodano: 18.11.2020 16:46    Przez: Romek Ress
Romku! Niestety tak jest w naszym Społeczeństwie, że gdy ktoś życzy zdrowia osobie o innych poglądach, mamy wysyp minusików- pamiętasz nasze pozdrowionka pod artykułem o tolerancyjni- ludzie tylko zieją nienawiścią do danej osoby, której nie lubią, a nie patrzą na wartość i główne cele tej wypowiedzi...!!! Ludzie opanujcie się, bo jeśli pod artykułem o 104 czy 106 rocznicy urodzin ktoś złoży życzenia(czyli Wiedźma) to są minusiki, a nikt z Was nie pomyśli, że to są życzenia śmierci z Waszej strony dla Tej Pani...!!! Wiedźma, gdy ma dużo minusików to jest dumna..., bo poruszyła w jakikolwiek sposób ' jaķąś tam część Społeczeństwa- obojętnie czy na tak czy na nie...!!! I moje słynne zakończenie... Nic dodać nic ująć...!!!
Dodano: 19.11.2020 06:08    Przez: Wiedźma
avatar Ciekawe ile minusów dostaniesz
Dodano: 19.11.2020 06:28    Przez: Romek Ress
Teraz to większość ma lub miało korone.Ważne kto ma objawy,a nie zakażenie.Zwykły lans i parcie na szkło.Żenada!
Dodano: 19.11.2020 13:36    Przez: Majteczki w kropeczki