Dzisiaj jest środa 23 czerwca 2021, imieniny: Wandy, Zenona, Prospera WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16391) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
19 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była dobra runda. W IV lidze będzie jednak cięż ... (0)Ranking Perspektywy. Awans PWSZ w Koninie. Czterna ... (0)

Grodziec wspiera seniorów. Gmina w ogólnopolskim programie

Dodano: 22.11.2020 18:35
Źródło: LM.pl

Grodziec bierze udział w ogólnopolskim programie „Wspieraj seniora”. Jego celem jest pomoc osobom powyżej 70. roku życia.

Gmina kilka dni temu podpisała w tej sprawie umowę z wojewodą wielkopolskim. W ramach programu seniorom udzielana będzie pomoc w zakresie dostarczenia do domu artykułów pierwszej potrzeby, a także pomocy w załatwieniu spraw urzędowych. Jak informuje wójt Mariusz Woźniak, koszty zakupów ponosi senior, natomiast pomoc w sprawach urzędowych jest bezpłatna.

Za realizację programu odpowiada Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodźcu. Potrzebę wsparcia można tam bezpośrednio, albo dzwoniąc na ogólnopolską infolinię Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów.

  • Grodziec wspiera seniorów. Gmina w ogólnopolskim programie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.