Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17048) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-3 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

PGKiM zachęca mieszkańców do korzystania z e-PORTALu

Dodano: 23.11.2020 12:05

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koninie zachęca do korzystania z e-PORTALu.

Spółka miejska uruchomiła Internetowy Portal Obsługi Mieszkańców e-PORTAL, umożliwiający w łatwy sposób sprawdzenie danych o opłatach i stanie salda za lokal mieszkalny lub użytkowy zarządzany przez PGKiM w Koninie. To wszystko bez konieczności osobistego przyjazdu do siedziby, a nawet bez kontaktu telefonicznego z pracownikami.

- W tej chwili mamy już 100 użytkowników

– mówi Janusz Graczyk, informatyk PGKiM w Koninie.

- Liczymy, że z czasem będzie przybywać użytkowników portalu bo to wygodne narzędzie. Obecnie na stronie internetowej PGKiM można znaleźć link do rejestracji. Jeżeli zainteresowanie będzie duże to planujemy uruchomienie kolejnych modułów.

Warunkiem uzyskania dostępu do e-PORTALu jest zarejestrowanie się w nim, a można to przeprowadzić na dwa sposoby: zdalnie, poprzez wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego do którego skrót umieszczony jest na stronie internetowej spółki www.pgkim.konin.pl w zakładce e-PORTAL (w celu zdalnej aktywacji konta Użytkownika niezbędne jest posiadanie i podanie przez adresu e-mail) bądź poprzez osobiste przybycie do siedziby przy ul. Marii Dąbrowskiej 8 w Koninie z ważnym dokumentem tożsamości i wypełnienie odpowiednich dokumentów w formie papierowej, który udostępni administrator danego budynku.

- Jest to duże ułatwienie

– mówi Katarzyna Zastawa, kierownik Działu Rozliczeń w PGKiM Konin.

- Użytkownik danego lokalu sam może sobie sprawdzić stan lokalu. To ułatwia pracę paniom w czynszach. W obecnych czasach jest to niezbędne, aby pracować ten sposób.

Instrukcja obsługi:

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.