Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16898) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-13 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zimowe utrzymanie dróg w gminie Wierzbinek. Gdzie ... (0)Wicelider bez szans. Banasiak rozbił Stoczniowca z ... (0)

Wirtualne biuro Warszawa, czyli adres do KRS dla spółek z całego kraju

Materiał promocyjny

Dodano: 23.11.2020 12:38

Wirtualne biuro to miejsce w pełni znane polskim przedsiębiorcom, ale w obliczu obecnej cyfryzacji warto doprecyzować czym konkretnie się zajmuje i czy przedsiębiorca jako siedzibę spółki ma wskazać najbliższe mu miasto czy też lepiej jest siedzibę posiadać w stolicy.

Warszawa jako miejsce siedziby spółki

Zakładając osobną osobę prawną, czyli popularną spółkę z o.o. nie ma żadnego znaczenia skąd pochodzą jej założyciele, wspólnicy czy zarząd.

Siedziba spółki może być dosłownie wszędzie, jednak doświadczeni przedsiębiorcy wskazują, że liczą się dwa aspekty. Pierwszy to kwestia wizerunku, czyli przedstawianie swojej firmy, jako dużego i poważnego przedsiębiorstwa a drugi to kwestia schowania się w większej grupie podmiotów.

Posiadając place przeładunkowe, magazyny lub hale produkcyjne oczywiście siedziba może być dokładnie tam, gdzie jest jakieś małe biuro w bliskim sąsiedztwie magazynu, jednakże jeśli siedziba firmy będzie w biurze wirtualnym w Warszawie, magazyn w innej miejscowości a jakieś biura z obsługą kontrahentów jeszcze gdzie indziej to nagle z małej firmy w sposób wizerunkowy mamy do czynienia z korporacją.

Wirtualne biuro jest z punktu widzenia klienta całkowicie bezobsługowe. Nawet jeśli klient wirtualnego biura nie wybierze pakietu ze skanowaniem poczty przychodzącej, gdyż spodziewa się bardzo małych ilości korespondencji to obecnie przesyłki kurierskie są tak tanie, że nie ma żadnego problemu by za pomocą aplikacji na telefon wezwał kuriera, który po prostu korespondencję odebraną przez wirtualne biuro zawiezie w dowolne miejsce kraju w przeciągu 24 godzin.

Plusem lokalizacji Warszawa Śródmieście jest posiadanie firmy w miejscu, w którym tych firm jest bardzo znacząca ilość. Nie ma możliwości, iż akurat nasza firma zostanie największym podatnikiem w regionie, gdyż w 30-40 piętrowych biurowcach znajdziemy oddziały zagranicznych firm z całego świata. Obecnie budowany biurowiec, Varso Tower, ma mieć nawet tych pięter 53.

Gdzie wykupić wirtualne biuro w Warszawie ?

Najlepszą lokalizacją wydaje się właśnie Śródmieście Warszawy, czyli ścisłe centrum, tak by z Dworca Centralnego dało się dojść na piechotę w maksymalnie 10-15 minut.

Dobra oferta na tak położone wirtualne biura znajduje się klikając tutaj – wirtualne biuro Warszawa.

Są to wirtualne biura o adresie Aleje Jerozolimskie oraz ulica Mazowiecka. Obie te lokalizacje to ścisłe centrum – główne skrzyżowanie w Warszawie oraz rejon siedziby TVP.

Obie lokalizacje otoczone są dużą ilością biurowców, zarówno tych najnowszych jak Varso Tower, jak i tych pamiętających czasy PRL, jak biurowce w rejonie ulicy Świętokrzyskiej.

Firma prowadząca wirtualne biura wyróżnia się ponadto kupowaniem lokali na wirtualne biuro na własność a do tego lokale te położone są w zabytkowych, biurowych kamienicach z piękną bramą wejściową, przy której znajduje się dużo szyldów różnych firm i kancelarii prawnych.

Co oznacza posiadanie wirtualnego biura ?

Jeśli Twoja firma posiada siedzibę w biurze wirtualnym oznacza to przede wszystkim święty spokój z obsługą korespondencji firmowej. Korespondencja jest odbierana przez sekretariat wirtualnego biura a osoby tam zatrudnione bardzo dobrze wiedzą, że natychmiast muszą ( w zasadzie w czasie rzeczywistym ) powiadomić Cię o odbiorze listu w imieniu spółki, którą zarządzasz. Korespondencja może być także skanowana, co oznacza, że żaden kontakt z twojej strony nie jest potrzebny. Wystarczy podać kilka adresów email a dla pewności wirtualne biuro może także posyłać SMS z informacją o odebranej korespondencji. Ponieważ wirtualne biuro to nie tylko świetny adres korespondencyjny, ale także pełnoprawna siedziba, której adres umieścisz w KRS, to oprócz stałej obecności personelu pod adresem wirtualnego biura lokal wirtualnego biura posiada sale konferencyjne, by odbyć w nich posiedzenia zarządu spółki.

Posiedzenie takie powinno się odbyć raz do roku w siedzibie wirtualnego biura.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Warszawa,   biznes,   przedsiębiorczośćDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.