Dzisiaj jest wtorek 27 lipca 2021, imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16152) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Konin. Świąteczna Zbiórka Żywności w sklepach potrwa do soboty 

Dodano: 27.11.2020 14:15
Źródło: LM.pl

Jeszcze tylko do jutra trwa Świąteczna Zbiórka Żywności w konińskich sklepach. Zebrane w ten sposób produkty, trafią do paczek dla seniorów i osób potrzebujących.

Po raz pierwszy akcja Banku Żywności w Koninie odbywa się bez wolontariuszy. W sklepach „Biedronka”, „Lidl” i „Lewiatan” wystawione są kosze, do których można wrzucać produkty żywnościowe. Jak co roku najbardziej potrzebne są: mąka, cukier, olej, makaron i słodycze.

- Liczba osób potrzebujących wzrasta. Dużo osób utraciło pracę przez koronawirusa. Odbieramy coraz więcej telefonów z prośbą o pomoc – mówiła przed rozpoczęciem akcji Joanna Piekarczyk, dyrektor Banku Żywności w Koninie.

Zbiórka trwa do soboty, 28 listopada. Z zebranych w sklepach produktów, ale też dzięki pieniądzom zebranym podczas zbiórki internetowej (zbiorkazywnosci.pl/produkt/koszyk), zostaną przygotowane paczki. Każdego roku jest ich około 1,5 tysiąca. Organizatorzy akcji liczą, że podobnie będzie w tym roku.

fot. facebook/Bank Żywności w Koninie

  • Konin. Świąteczna Zbiórka Żywności jeszcze tylko do jutra

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pan Jezus powiedział - "Biednych zawsze u siebie mieć będziecie", ale to właśnie ci biedni u Boga są najcenniejsi.
Dodano: 27.11.2020 18:51    Przez: Człowiek
"Łatwiej wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do Królestwa Bożego". Pomagajmy biednym i potrzebującym.
Dodano: 27.11.2020 18:53    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.