Dzisiaj jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17387) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 2oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Oblodzenie od godz. 22.00 dzisiaj do godz. 9.00 jutro. Temperatura min. -1°C do -0°C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:

Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary dla samotnych

Dodano: 3.12.2020 13:31
Źródło: LM.pl

Sukcesem zakończyła się akcja pomocy samotnym w szpitalu, którą zorganizowali uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego. Artykuły pierwszej potrzeby trafiły na oddział diagnostyczno-internistyczny.

Chodziło o pomoc zmagającym się z koronawirusem, którzy przebywają w szpitalu i nie mają bliskich mogących im dostarczyć artykuły pierwszej potrzeby. Podczas akcji w ZS CKU zbierano m.in. szczoteczki i pasty do zębów, szampony, mydła, kremy, pidżamy, szlafroki, ręczniki, pościel, chusteczki higieniczne, papier toaletowy oraz kubki. Wszystko co przynieśli uczniowie, 1 grudnia trafiło do konińskiego szpitala.

- Nasze wspólne poczucie spełnienia i zadowolenie ze strony Pań pielęgniarek oddziałowych z Oddziału Diagnostyczno-Internistycznego I i II w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie pozwala wierzyć, że cytując słowa piosenki zespołu Tilt:”Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”. To serca naszej szkolnej społeczności ZS CKU, empatia i zaangażowanie ,dają nadzieję na lepsze jutro. Akcja pokazuje , że chcemy i potrzebujemy dzielić się z ludźmi samotnymi , wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocnej dłoni – informuje Aneta Szumigalska z ZS CKU.

Zbiórka w szkole trwała od 17 do 27 listopada.

fot. ZS CKU Konin

  • Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary dla samotnych
  • Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary dla samotnych
  • Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary dla samotnych
  • Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary dla samotnych
  • Finał zbiórki w ZS CKU. Do szpitala trafiły dary dla samotnych

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.