Dzisiaj jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17580) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Oblodzenie od godz. 22.00 dzisiaj do godz. 9.00 jutro. Temperatura min. -1°C do -0°C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:

Wózek to tylko rzecz. Materiał edukacyjny konińskiej fundacji

Dodano: 3.12.2020 14:14
Źródło: LM.pl

Dziś Dzień Osób Niepełnosprawnych. W związku z tym konińska fundacja „Podaj Dalej” przypomina o materiale edukacyjnym „Wózek to tylko rzecz”.

Fundacja „Podaj Dalej” przygotowała scenariusz lekcji i 15-minutowy film skierowany do uczniów szkół podstawowych. Może on być doskonałym materiałem pozwalającym dzieciom i młodzieży oswajać się z tematem niepełnosprawności.

- 3 grudnia to świetna okazja, żeby przypomnieć o scenariuszu lekcji "Wózek to tylko rzecz", który przygotowaliśmy dla nauczycieli klas III - VI szkoły podstawowej. Do tego jest film, a w nim Podopieczni Fundacji PODAJ DALEJ odpowiadają o swoich zainteresowaniach, obowiązkach i pasjach... Wózek nie jest dla nich przeszkodą w realizacji marzeń! Lekcję można przeprowadzić w trybie online – informuje Zuzanna Janaszek-Maciaszek z „Podaj Dalej”.

Scenariusz lekcji oraz film jest dostępny bezpłatnie pod adresem https://podajdalej.org.pl/darmowe-publikacje-scenariusz-lekcji-wozek-to-tylko-rzecz/

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.