Dzisiaj jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17595) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Oblodzenie od godz. 22.00 dzisiaj do godz. 9.00 jutro. Temperatura min. -1°C do -0°C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:

Symboliczna Barbórka w Zespole Szkół Górniczo - Energetycznych

Dodano: 4.12.2020 11:11

Dzisiaj Barbórka, a więc  także święto w Zespole Szkół Górniczo - Eneregtycznych w Koninie połączone zwykle obchodami Dnia Patrona.

- Od 1959 roku ten dzień jest w ZSGE obchodzony niezwykle uroczyście, ze szczególny naciskiem na pielęgnowanie tradycji szkolnych, nierozerwalnie związanych z obyczajami górniczymi - informuje Janusz Kamiński, dyrektor ZSGE w Koninie. - Mam zaszczyt zwrócić się do wieloletnich przyjaciół i sympatyków szkoły , przyjmijcie Państwo ode mnie w tym dniu serdeczne podziękowania za współpracę, za życzliwość i zrozumienie oraz życzenia zdrowia (to dziś szczególnie ważne), spełnienia marzeń (zarówno w obszarze prywatnym, jak i zawodowym) i jak najszybszego powrotu do normalności. Obchody tegorocznej Barbórki, z przyczyn oczywistych, są symboliczne. 

Fot. Archiwum 2018

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZSCE Konin,   Górnicza Konin,   barbórka 2020,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dziękuję dyrektorowi za życzenia, przykro się patrzy, że ta szkoła górnictwo ma już tylko w nazwie. Pozdrawiam wychowawców panią Jesiołowaką,nauczycieli Panie Borkowska, Burakowską, Mirosławę Rusek Wolską oraz Panią Olejnik i Samolej. Pozdrawiam Panów Kozaczewskiego, Dawida, Wałkowskiego, Jaszczaka. Pozdrawiam też największych przekrętów szkoły państwa Ornawków.
Dodano: 05.12.2020 09:50    Przez: Romek Ress
Zapomniałem o Pani Adelajdzie Zok. Pozdrawiam serdecznie
Dodano: 05.12.2020 10:00    Przez: Romek Ress

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.