Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16422) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
16 / 9oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół zatrzymany przez Jarotę. Remis ze wskazaniem ... (0)Ostatnia prosta prac przy nowym wiadukcie i na ul. ... (2)

Konin. MTBS wybuduje osiedle wielorodzinne przy ul. Jaspisowej

Dodano: 5.12.2020 12:21

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznwego w Koninie będzie budować nowoczesne osiedle budynków wielorodzinnych w pobliżu nowego szpitala w Koninie, pomiędzy ulicami Szpitalną, Jaspisową i Piłsudskiego.

Na 2022 rok zaplanowano powstanie pierwszego budynku, który zawierać będzie 40 mieszkań własnościowych dwu- i trzypokojowych o metrażu 38-65m² oddanych w stanie deweloperskim. Każde mieszkanie będzie zawierało balkon lub loggie. Będzie to 5-kondygnacyjny, podpiwniczony budynek zbudowany bez barier architektonicznych i wyposażony w nowoczesne windy.

W podpiwniczeniu będą znajdować się garaże i komórki lokatorskie oraz pomieszczenie do przechowywania wózków i rowerów. Budynek zaprojektowano z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technicznych, aby spełniał oczekiwania rynku mieszkaniowego.

Źródło: Miasto Konin 

  • Konin. MTBS wybuduje budynki wielorodzinne przy Jaspisowej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MTBS Konin,   budownictwo MTBS,   Jaspisowa,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dach nad głową jest bardzo ważną rzeczą dla człowieka, chyba kluczową aby założyć rodzinę i żyć w przyzwoitych warunkach na swoim. Ciasne ale własne, nigdy zaś z rodzicami czy teściami.
Dodano: 5.12.2020 17:03    Przez: Człowiek
Mieszkań w Koninie przybywa, ale kogo będzie na nie stać, skoro pracy nie ma, zakłady upadają, duże zakłady, które dawały zatrudnienie tysiącom ludzi.
Dodano: 5.12.2020 16:36    Przez: Człowiek

KOMENTARZE

Mieszkań w Koninie przybywa, ale kogo będzie na nie stać, skoro pracy nie ma, zakłady upadają, duże zakłady, które dawały zatrudnienie tysiącom ludzi.
Dodano: 05.12.2020 16:36    Przez: Człowiek
Najwięcej jest takich jak ty narzekających i marudzących... Wystarczy , że będziesz chciał, miał pomysł na siebie to znajdziesz pracę lub założysz własny "biznes". Nawet teraz w pandemii . No ale lepiej biadolić , że wszystko źle, no ale nieudacznicy tak mają. Uwierz w siebie a dasz radę i przestaniesz się tu uzewnętrzniać ...
Dodano: 05.12.2020 17:01    Przez: Atomek
Dach nad głową jest bardzo ważną rzeczą dla człowieka, chyba kluczową aby założyć rodzinę i żyć w przyzwoitych warunkach na swoim. Ciasne ale własne, nigdy zaś z rodzicami czy teściami.
Dodano: 05.12.2020 17:03    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.