Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15018) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Grodziec. Przed Urzędem Gminy stanął pojemnik w kształcie serca

Dodano: 5.12.2020 12:30
Źródło: LM.pl

Serce na nakrętki stanęło przed Urzędem Gminy w Grodźcu. To kolejna miejscowość w powiecie konińskim, w której ustawiono tego typu pojemnik.

Metalowy pojemnik w kształcie serca został ufundowany przez radnych oraz sołtysów z gminy Grodziec. Można do niego wrzucać plastikowe nakrętki po napojach, sokach, szamponach, pastach do zębów, czy płynach do płukania. Stanął on przed grodzieckim urzędem 3 grudnia, czyli w Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych.

- Zachęcam do zapełniania serca nakrętkami, a sponsorom Serca - Sołtysom i Radnym Gminy Grodziec - serdecznie dziękuję za wsparcie tej pięknej inicjatywy! Brawo! - podkreślił w mediach społecznościowych Mariusz Woźniak, wójt Grodźca.

Dochód uzyskany ze sprzedaży nakrętek będzie przekazywany na cele charytatywne.

fot. grodziec.pl

  • Grodziec. Przed urzędem stanął pojemnik w kształcie serca

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.