Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15703) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

Konin. Zgarnij siano od księdza. Celem akcji jest pomoc hospicjum

Dodano: 7.12.2020 18:11
Źródło: LM.pl

Po raz drugi startuje akcja „Zgarnij siano od księdza”. Jej pomysłodawcą jest ks. Kamil Jakubowski z parafii św. M. Kolbe w Koninie.

Ks. Kamil Jakubowski od dawna prowadzi „Ławeczkę spotkania” i „Spacer miłosierdzia”. Tuż przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia wpadł na kolejny pomysł, którego celem jest zachęcenie wiernych do pomocy innym. Sprzedając siano pod wigilijny obrus, będzie zbierał datki na szczytny cel.

- Całość ofiar złożonych za sianko przekażemy na hospicjum im. św. Jana Pawła II w Koninie. Na Wigilię dla pacjentów i upominki – informuje w mediach społecznościowych ks. Kamil Jakubowski.

Spotkać się z księdzem i kupić wigilijne siano można w każdy czwartek o godz. 15.30 na pl. Wolności (przy karocy).

  • Konin. Zgarnij siano od księdza. Celem akcji jest pomoc hospicjum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar powiem - niech tylko przyjdzie...
Dodano: 8.12.2020 11:33    Przez: zx

KOMENTARZE

avatar A Pan Korytkowski pozwolił?? Nie będzie z okna krzyczał na znak solidarności z rodzącymi Kobietami:" wypieeerdalać"???
Dodano: 07.12.2020 19:10    Przez: Stary Ch...j
avatar Siano nie jest przypadkiem pogańskim symbolem?
Dodano: 07.12.2020 19:13    Przez: Stary Ch...j
Ale przecież hasłem przewodnim Kościoła i księży jest " Zgarnij siano dla księdza" - Oni tylko biorą kasę z budżetu państwa, od samorządów i od Nas wiernych Owieczek... sami nic nie dając w zamian...!!! Pomóżcie hospicjum z funduszu kościelnego, zróbcie to sami od siebie, a nie ciągle tylko żebrzecie o jakieś datki na coś...!!! Hospicjum pomoc dostanie, ale od Ludzi bezinteresownych i Ludzi dobrej woli, a nie poprzez waszą pseudo akcję- ile z tego przytuli Kościół- oto odwieczne pytanie...???!!!
Dodano: 08.12.2020 02:50    Przez: Wiedźma
avatar Powiedz mu to w twarz!!!!!!!!
Dodano: 08.12.2020 11:16    Przez: Stary Ch...j
avatar powiem - niech tylko przyjdzie...
Dodano: 08.12.2020 11:33    Przez: zx
avatar W czwartek będzie na Pl Wolności stał
Dodano: 08.12.2020 11:35    Przez: Stary Ch...j
avatar Zwisie na PiSie, ale ciebie boli, oj boli, że ktoś jest zaradny życiowo.Tobie tylko pozostaje modlitwa o to, aby Hołownia wszedł do sejmu i odsunął Kaczora od władzy.. podnóżkiem to Ty zwisie na PiSie możesz być ale w Berlinie lub Holandii. Jedź, podobno Europa dopłaca po 100 euro za Covid......
Dodano: 08.12.2020 13:12    Przez: Stary Ch...j
Wiesz stary chó.ju to raczej ty powinieneś ze swoją pisowską hołotą jechać po te pieniądze za Covid .Z pompą przed kamerami u Danki Holeckiej( mieszkającej pod jednym dachem z rozwodnikiem a taka zagorzała katoliczka pisowska z niej) o 19.30 wręczyłbyś zebrane pieniądze kaczyńskiemu .Może by zapłacił te 50000,które jest winien Austriakowi .Afera dwie wieże.Co już zapomniałeś o spółce kaczyńskiego SREBRNA?
Dodano: 08.12.2020 13:39    Przez: zwisnapis
avatar To dzięki Kościołowi polskie Kobiety żyją w horrorze, są zmuszane do rodzenia dzieci..a teraz mamy iść jeszcze wypchać się sianem i może w rękę pocałować?
Dodano: 08.12.2020 11:34    Przez: Stary Ch...j

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.