Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17781) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Zmarł nagle ordynator oddziału anestezjologii w konińskim szpitalu

Dodano: 8.12.2020 10:47

W miniony poniedziałek zmarł nagle Grzegorz Jankowski, 49 lat, ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w konińskim szpitalu. 

- Dotarła do mnie tragiczna informacja o śmierci mojego Kolegi, jednego z najlepszych lekarzy jakich dane mi było spotkać na mojej drodze zawodowej – wspomina lekarz Piotr Czerwiński-Mazur, były zastępca dyrektora WSZ w Koninie, obecnie ordynator w słupeckim szpitalu.  - Zawsze uśmiech na twarzy, głowa pełna pomysłów, kreatywność połączona z profesjonalizmem, dla mnie jeden z autorytetów. Nigdy nie odmówił pomocy. Tryskał energią i promieniował humorem. Wielokrotnie mnie wspierał w czasach mojego dyrektorowania jakże trudnym konińskim szpitalem... Zgasł nagle, niespodziewanie, w biegu... jeszcze rano przy chorych a wieczorem... Wyrazy współczucia dla całej wstrząśniętej tą tragedią rodziny, i tej domowej i tej szpitalnej... Wciąż nie mogę uwierzyć...

Kondolencje z powodu nagłej śmierci ordynatora Grzegorza Jankowskiego przekazali pracownicy konińskiego szpitala. - W wieku 49 lat odszedł od nas wspaniały i ceniony lekarz Specjalista w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie od 1996 roku. Od 2009 r. był Ordynatorem Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a od 2010 roku był Przewodniczącym Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych. Człowiek o wielkim sercu, ceniony przez przełożonych i lubiany przez współpracowników, darzący wyjątkowym zrozumieniem pacjentów i ich rodziny. Łącząc się w żałobie, składamy Rodzinie i bliskim zmarłego najszczersze wyrazy współczucia. Dyrekcja i Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie. 

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Grzegorz Jankowski,   zmarł,   ordynator OIOM,   szpital Konin,  NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.