Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17778) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Nasze sprawy - zapowiedź

Dodano: 8.12.2020 11:53

Gmina Kazimierz Biskupi rozważa rozwód z Miejskim Zakładem Komunikacji w Koninie. Rok temu z konińskim MZK rozstał się Kleczew. Główny powód to pieniądze.

Prywatni przewoźnicy zamiast MZK?. Z pewnością to tańsza opcja dla gmin ale czy lepsza dla pasażerów ? Jak oceniają te zmiany mieszkańcy gminy Kleczew? Co myślą o wprowadzeniu prywatnego przewoźnika mieszkańcy Kazimierza Biskupiego? Dlaczego MZK podniosło stawki ? Jak rezygnacja gmin z usług Miejskiego Zakładu wpłynie na kondycję przedsiębiorstwa ? O tym będziemy rozmawiać w najnowszym wydaniu Naszych Spraw. Czekamy na państwa pytania, opinie , komentarze.

  • Prezeska Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koninie Magdalena Przybyła.
  • Wójt Kazimierza Biskupiego Grzegorz Maciejewski
  • Burmistrz Kleczewa Mariusz Musiałowski

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze sprawy



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Co może nam lepszego zaoferować prywatny transport od MZK? Po prostu nic- drogie bilety, stare busy, autobusy, rzadkie kursy. To jest po prostu cyrk.
Dodano: 8.12.2020 18:53    Przez: Pasażerka 53
PYTANIE: Jako pasażerka linii 53 uczestniczyłam w rozmowach z innymi pasażerami. Z związku z tym mam pytanie, czy pan Wójt gminy Kazimierz Biskupi nie obawia się, że Posada i okoliczne miejscowości będą chciały znaleźć się w granicach miasta Konin?
Dodano: 8.12.2020 19:04    Przez: Pasażerka 53
to nie macie tam sołtysa co by umiał sprawę załatwić?
Dodano: 8.12.2020 14:23    Przez: Krzymów
Wielu ludzi przesiada się z 53 na inne linie. To ile będzie kosztować przejazd z naszej gminy do pracy, szkoły w Koninie? W moim przypadku ekonomia niestety wygra z ekologią, przesiądę się do auta.
Dodano: 8.12.2020 19:45    Przez: Pasażerka 53 i innych linii
Kiedy w końcu ktoś zajmie się autobusami, które w Rudzicy wjeżdżają do lasu i tam zawracają? Kiedy w końcu trasa autobusu zostanie zmieniona? Zmiana miała być na czas remontu ulicy Leśnej a została , pomimo , że remont dawno się skończył? Dlaczego wybudowano piękny przystanek z wiatą, zatoczką i stoi bo autobusy tam nie jeżdżą? Dlaczego ludzie muszą wysiadać przy posesjach innych mieszkańców czasami prosto do kałuży? Pytań jest wiele więcej ale taka Polska właśnie...
Dodano: 8.12.2020 12:10    Przez: mieszkanka

KOMENTARZE

Kiedy w końcu ktoś zajmie się autobusami, które w Rudzicy wjeżdżają do lasu i tam zawracają? Kiedy w końcu trasa autobusu zostanie zmieniona? Zmiana miała być na czas remontu ulicy Leśnej a została , pomimo , że remont dawno się skończył? Dlaczego wybudowano piękny przystanek z wiatą, zatoczką i stoi bo autobusy tam nie jeżdżą? Dlaczego ludzie muszą wysiadać przy posesjach innych mieszkańców czasami prosto do kałuży? Pytań jest wiele więcej ale taka Polska właśnie...
Dodano: 08.12.2020 12:10    Przez: mieszkanka
to nie macie tam sołtysa co by umiał sprawę załatwić?
Dodano: 08.12.2020 14:23    Przez: Krzymów
Co może nam lepszego zaoferować prywatny transport od MZK? Po prostu nic- drogie bilety, stare busy, autobusy, rzadkie kursy. To jest po prostu cyrk.
Dodano: 08.12.2020 18:53    Przez: Pasażerka 53
PYTANIE: Jako pasażerka linii 53 uczestniczyłam w rozmowach z innymi pasażerami. Z związku z tym mam pytanie, czy pan Wójt gminy Kazimierz Biskupi nie obawia się, że Posada i okoliczne miejscowości będą chciały znaleźć się w granicach miasta Konin?
Dodano: 08.12.2020 19:04    Przez: Pasażerka 53
Ciekawe co za prywatny przewoźnik...chyba nie EIROMATPOL z Budzisławia Kościelnego? 🤢Czyżby Wójt gminy Kleczew miał promować tę firmę podczas spotkania?
Dodano: 08.12.2020 19:23    Przez: Pasażerka 53
Eurobus Kleczew
Dodano: 08.12.2020 20:03    Przez: Arkadiusz Paluszyński
Wielu ludzi przesiada się z 53 na inne linie. To ile będzie kosztować przejazd z naszej gminy do pracy, szkoły w Koninie? W moim przypadku ekonomia niestety wygra z ekologią, przesiądę się do auta.
Dodano: 08.12.2020 19:45    Przez: Pasażerka 53 i innych linii