Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17046) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik wybronił punkt w Toruniu, fantastyczny Szym ... (0)Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (2)

Zatrzymali uprawnienia 8 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość

Dodano: 9.12.2020 15:41

Policjanci z Turku w ciągu tygodnia zatrzymali uprawnienia 8 kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego działali na terenie gminy Dobra i Przykona w powiecie tureckim. Tylko podczas jednego dnia zatrzymali 6 praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. 22-letni mężczyzna kierujący BMW w miejscowości Długa Wieś przekroczył prędkość o 59 km/h w miejscu gdzie obowiązuje 50 km/h. W miejscowości Żeronice kierujący samochodem Mitsubishi przekroczył prędkość o 60 km/h. Także w Żeronicach 19-letni mężczyzna kierujący Fordem Fiestą przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 km/h. W tym samym miejscu 22-latek kierujący Oplem Vectrą przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 km/h. W miejscowości Strachocice 29-letni kierowca Audi A3 jechał z prędkością 103 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Tego samego dnia w miejscowości Bądków Pierwszy, 40-latek kierujący Skodą przekroczył prędkość o 52 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego kierowcę samochodu marki Peugeot, który na Al. Solidarności w Turku jechał z prędkością aż 126 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W Miłkowicach, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego kierowcę, który jechał z prędkością 102 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Kierowcy oprócz zatrzymania prawa jazdy zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi. Zatrzymane kierowcom prawa jazdy zostały przesłane do właściwego starosty, który decyzją administracyjną formalnie zatrzyma dokumenty na okres 3 miesięcy. Jeżeli kierowca, którego prawo jazdy zostało zatrzymane na okres 3 miesięcy wskutek przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h zostanie zatrzymany bez uprawnień, czas zatrzymania dokumentu wydłuża się do 6 miesięcy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Turek,   przekroczenie prędkości,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wielu młodych ludzi kończy swój żywot pędząc na oślep, byle by tylko się popisać przed kolegami i koleżankami udając Roberta Kubicę. Życie nasze jest zbyt cenne by igrać z nim.
Dodano: 9.12.2020 16:59    Przez: Człowiek
Wielu kierowców czyt. piratów drogowych, bardzo śpieszy się na cmentarz, czy nie lepiej wolniej, zgodnie z przepisami a dojechać cało i zdrowo do celu ?
Dodano: 9.12.2020 16:53    Przez: Człowiek
No ale jak się ma rakietę a nie samochód np 20-to letnie BMW, to wolno jechać się nie da, no i nie wypada ?
Dodano: 9.12.2020 16:55    Przez: Człowiek

KOMENTARZE

Wielu kierowców czyt. piratów drogowych, bardzo śpieszy się na cmentarz, czy nie lepiej wolniej, zgodnie z przepisami a dojechać cało i zdrowo do celu ?
Dodano: 09.12.2020 16:53    Przez: Człowiek
avatar Jeżeli nie widzą znaków ograniczających prędkość, to z pewnością nie zauważą człowieka na przejściu dla pieszych. Co oni biorą?
Dodano: 09.12.2020 20:19    Przez: Józef Bąk
No ale jak się ma rakietę a nie samochód np 20-to letnie BMW, to wolno jechać się nie da, no i nie wypada ?
Dodano: 09.12.2020 16:55    Przez: Człowiek
Wielu młodych ludzi kończy swój żywot pędząc na oślep, byle by tylko się popisać przed kolegami i koleżankami udając Roberta Kubicę. Życie nasze jest zbyt cenne by igrać z nim.
Dodano: 09.12.2020 16:59    Przez: Człowiek
Brawo kundle. Wykazaliscie się. W tej statystyce jesteście najlepsi bo inne rzeczy tylko w filmie "Prawdziwe Psy" widzieliście, a głównym nauczycielem jest trener Wardęga.😂
Dodano: 09.12.2020 19:04    Przez: Saturn1985

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.