Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17898) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Koło. Policjanci zatrzymali 44-latka, poszukiwanego listem gończym

Dodano: 11.12.2020 13:08

Kolscy policjanci podczas nocnego patrolowania, wylegitymowali mężczyznę, który próbował ukryć swoje dane osobowe. Jak się okazało 44-letni mieszkaniec Koła był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo.

Minionej nocy mundurowi wylegitymowali mężczyznę, który twierdził, że nie posiada przy sobie żadnego dokumentu tożsamości. Dane personalne, które kilkakrotnie podawał, były rozbieżne. Funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą, podczas której okazało się, że legitymowany jednak posiada przy sobie dowód osobisty. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że 44-letni mieszkaniec Koła, jest poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd w Kole celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymany usłyszał zarzut umyślnego wprowadzenia funkcjonariuszy w błąd, co do własnej tożsamości i wniosek o jego ukaranie będzie skierowany do sądu. Ostatecznie trafił na aresztu.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   fałszywe dane,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.