Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17772) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Konin. Szczepienia przeciw COVID-19 będą realizowane w szpitalu

Dodano: 17.12.2020 12:40
Źródło: LM.pl

Koniński szpital został tzw. szpitalem węzłowym. Placówka została włączona do realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie został wyznaczony do przeprowadzenia szczepień przeciwko koronawirusowi wśród pracowników aptek oraz podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

- Chęć zaszczepienia w naszym szpitalu należy zadeklarować za pośrednictwem swojego pracodawcy, lub samodzielnie poprzez przesłanie tabeli na adres e-mail: epidemiologia@szpital-konin.pl.

Potrzebny do zgłoszenia dokument dostępny jest na stronie internetowej konińskiego szpitala. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko dzisiaj.

  • Konin. Szczepienia przeciw COVID-19 będą realizowane w szpitalu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mnie tam nie zobaczycie na owym oddziale gdyż jestem dobroduszny, tak samo jak szef Pfizera nie przyjął można powiedzieć swojej szczepionki gdyż również jest takim altruistą jak ja, mówiąc iż nie będzie 'wpychać się w kolejkę' .
Dodano: 17.12.2020 13:10    Przez: Konrad

KOMENTARZE

Mnie tam nie zobaczycie na owym oddziale gdyż jestem dobroduszny, tak samo jak szef Pfizera nie przyjął można powiedzieć swojej szczepionki gdyż również jest takim altruistą jak ja, mówiąc iż nie będzie 'wpychać się w kolejkę' .
Dodano: 17.12.2020 13:10    Przez: Konrad
No już się wyrywamy!!! Co na to specjaliści ? A no to: "Sama rejestracja zajmuje ok pół roku. Ponadto, procedura rejestracji jest poprzedzona badaniami klinicznymi, które trwają zazwyczaj ok. 5 lat. Oznacza to, że zanim dojdzie do rejestracji leku i wprowadzenia produktu leczniczego do obrotu na rynku, musi upłynąć sporo czasu. Należy pamiętać, że lek ma służyć dobru pacjenta."Polecam poczytać o wymaganiach dla produktów leczniczych i leków (w tym szczepionek) na stronie rządowej gov.pl/web/zdrowie/pacjent.Ja ze szczepieniem poczekam na zakończenie Etapu II fazy III i IV z jaką niewątpliwie będziemy mieli do czynienia w 2021 roku.
Dodano: 17.12.2020 13:12    Przez: Oscar
Trzeba nam wiedzieć to, że ową szczepionkę wytworzyli Turcy, małżeństwo tureckie mieszkające na terenie Niemiec, a więc szczepionka jest turecka, a firma Biontech, zaś kapitał jest amerykański od firmy Pfizer. Dlaczego się dowiadujemy w przekazach medialnych, że to szczepionka amerykańska, aby ją uwiarygodnić ?
Dodano: 17.12.2020 13:47    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.