Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17777) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Filmowe podsumowanie 2020 roku. Jaki był i czym żyliśmy?

Dodano: 31.12.2020 17:04

2020 rok upłynął nam przede wszystkim pod znakiem koronawirusa, ale w cieniu pandemii wiele się działo. Jak minął rok? Oto nasze subiektywne podsumowanie roku...

  • Filmowe podsumowanie 2020. Jaki on był i czym żyliśmy?

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:podsumowanie filmowe roku,   koronawirus



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Powodzenia. Ten i ten Cię zawiedzie.
Dodano: 31.12.2020 13:37    Przez: Aga
W nadchodzącym roku życzę braku dostępu człowieka do internetu. Ewentualnie, chociaż promyka rozumu dla niego. Niesympatykom Pis - u życzę cierpliwości i wiary, że: "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..." Dziś wzniosę za to toast .
Dodano: 31.12.2020 13:34    Przez: Aga
PIEKŁO KOBIET - tu jesteśmy. I żeby było jasne, nie mam nic wspólnego z żoną prezydenta, zbieżność imion. Poza tym toast wzniosę ***** ***
Dodano: 31.12.2020 14:45    Przez: Aga
Człowiek! Z Ciebie taki zagorzały(dobre to, szczególnie dzisiaj " za gorzały") katolik- chrześcijanin - jechowca, wierzysz w Boga, a obrażasz Kobiety- Niewiasty i piszesz do Agi, że jest już w piekle... nie wstyd Ci(?), a gdzie Twoja " miłość do bliźniego swego "...??!! Piekło to My Kobiety mamy obecnie na Ziemi w Polsce...!!! Aga- brawo, pójdę za Twoim przykładem i też wzniosę taki toast...!!!
Dodano: 31.12.2020 15:37    Przez: Wiedźma
Jakoś mnie to twoje sekciarstwo ani przekonuje, ani straszy. Już takich samozwańczych proroków były tu całe zastępy. Na zdrowie!
Dodano: 31.12.2020 19:08    Przez: Aga

KOMENTARZE

Zdrowego, normalnego i spokojnego Nowego Roku 2021 dla wszystkich forumowiczek i forumowiczów życzy Wiedźma...!!! Kochajmy się, szanujmy się i pomagajmy sobie nawzajem...!!!
Dodano: 31.12.2020 12:35    Przez: Wiedźma
W nadchodzącym Nowym Roku 2021 życzę politykom i sympatykom PiS-u zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
Dodano: 31.12.2020 13:14    Przez: Człowiek
avatar w PiS-du z PiS-uarem
Dodano: 01.01.2021 21:56    Przez: bąbel cyrkowiec
Jedyna nadzieja dla Polski w Bogu i w PiS-ie.
Dodano: 31.12.2020 13:33    Przez: Człowiek
Powodzenia. Ten i ten Cię zawiedzie.
Dodano: 31.12.2020 13:37    Przez: Aga
W nadchodzącym roku życzę braku dostępu człowieka do internetu. Ewentualnie, chociaż promyka rozumu dla niego. Niesympatykom Pis - u życzę cierpliwości i wiary, że: "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..." Dziś wzniosę za to toast .
Dodano: 31.12.2020 13:34    Przez: Aga
Już jesteś w piekle niewiasto, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom prawicy, którzy kochają Boga.
Dodano: 31.12.2020 13:45    Przez: Człowiek
PIEKŁO KOBIET - tu jesteśmy. I żeby było jasne, nie mam nic wspólnego z żoną prezydenta, zbieżność imion. Poza tym toast wzniosę ***** ***
Dodano: 31.12.2020 14:45    Przez: Aga
Człowiek! Z Ciebie taki zagorzały(dobre to, szczególnie dzisiaj " za gorzały") katolik- chrześcijanin - jechowca, wierzysz w Boga, a obrażasz Kobiety- Niewiasty i piszesz do Agi, że jest już w piekle... nie wstyd Ci(?), a gdzie Twoja " miłość do bliźniego swego "...??!! Piekło to My Kobiety mamy obecnie na Ziemi w Polsce...!!! Aga- brawo, pójdę za Twoim przykładem i też wzniosę taki toast...!!!
Dodano: 31.12.2020 15:37    Przez: Wiedźma
Na zdrowie !
Dodano: 31.12.2020 15:53    Przez: Aga
Już niedługo będziecie wznosić toast w piekle córki szatana. Bóg się nie da z siebie naśmiewać, co człowiek sieje to i zbierać będzie.
Dodano: 31.12.2020 17:54    Przez: Człowiek
człowieku, nie strosz nie strosz bo się ze....rosz
Dodano: 31.12.2020 18:28    Przez: Aga
Staniesz córko szatana przed Jezusem Chrystusem, to inaczej będziesz śpiewać. Czekam z utęsknieniem na powtórne przyjście mojego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Maranatha !
Dodano: 31.12.2020 18:53    Przez: Człowiek
Jakoś mnie to twoje sekciarstwo ani przekonuje, ani straszy. Już takich samozwańczych proroków były tu całe zastępy. Na zdrowie!
Dodano: 31.12.2020 19:08    Przez: Aga