Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17779) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Leszek Miller ze świątecznym prezentem dla rodziny z gm. Rychwał

Dodano: 20.12.2020 18:15
Źródło: LM.pl

Europoseł Leszek Miller pojawił się znowu w gminie Rychwał. Tym razem przyjechał z wyjątkowym prezentem dla jednej z miejscowych rodzin.

Do świąt Bożego Narodzenia zostało kilka ostatnich dni, ale pomocnicy św. Mikołaja już pojawili się w gminie Rychwał. Wszystko po to, by pomóc potrzebującym. Leszek Miller wspólnie z burmistrzem Stefanem Dziamarą odwiedzili panią Annę i jej synów. Wizycie towarzyszło przekazanie niezwykle potrzebnego i praktycznego prezentu – pralki automatycznej.

- Uśmiechy na twarzach całej rodziny oraz ich wzruszenie to najlepszy wyraz radości jaką tym niecodziennym gestem można było sprawić – informuje gmina Rychwał.

Leszek Miller to nie tylko poseł Parlamentu Europejskiego, ale też Honorowy Obywatel Gminy Rychwał.

fot. facebook/Gmina Rychwał

  • Leszek Miller ze świątecznym prezentem dla rodziny z gm. Rychwał
  • Leszek Miller ze świątecznym prezentem dla rodziny z gm. Rychwał
  • Leszek Miller ze świątecznym prezentem dla rodziny z gm. Rychwał

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Jak to swój do swojego … .Wystarczy jak naprawi szkody, które wyrządził przez swoją aktywność zawodową. Nie stać go na taki gest to pozoruję zastępcze. IPN Po 619/24 Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych w Koninie [1975] 1983-1990 Tytuł: Akta personalne funkcjonariusz SB: Dziamara Stefan, imię ojca: Zdzisław, data urodzenia: 10-05-1957
Dodano: 20.12.2020 20:48    Przez: Józef Bąk
Czy o prezentach trzeba rozmawiać, robić zdjęcia.... Zresztą i tak na tych samych zagłosujecie.
Dodano: 21.12.2020 11:45    Przez: Saturn1985
A o czym mają pisać skoro Konin jest jaki jest? Chyba tylko ,że w Turku otworzyli dziś Macdonalda i nawet mieszkańcy Turku i okolicznych wiosek przestaną pewnie tu przyjeżdżać .Niektórzy się ucieszą ,zawsze narzekali na przyjezdnych .
Dodano: 21.12.2020 11:51    Przez: zwisnapis
19.30 na pasku TVPiS reżimowe wiadomości będzie odpowiedź a Danka Holecka wierna funkcjonariuszka odkrycie Jacka K. też prezesiny rozwinie wątek ? TRWAJ.
Dodano: 21.12.2020 10:26    Przez: zwisnapis
Jeszcze bączku datę urodzenia kaczyńskiego czyli Balbiny podaj ewentualnie pierwszej kucharki 4 RP niejakiej Przyłębskiej.Ja to was PiSiorów nie rozumiem ,tak nienawidzicie, tej UE tak nienawidzicie Niemców a domy w Niemczech kupujecie.Na pewno tam w swoich aktach sprawdziłeś i wiesz ,że Przyłębska ma dom w Berlinie . Ty jesteś za cienki bolek ale twoi mocodawcy jak widać już nie .
Dodano: 20.12.2020 20:54    Przez: zwisnapis

KOMENTARZE

A konińskie pisiory co przekazały potrzebującym ,zdjęcia kaczyńskiego z życzeniami zdrowia? A może informację ,że Ziobro nigdy nie odejdzie z rządu bo jego żona i brat zajmują bardzo dobrze płatne stanowiska w spółkach Skarby Państwa?
Dodano: 20.12.2020 18:40    Przez: zwisnapis
avatar Jak to swój do swojego … .Wystarczy jak naprawi szkody, które wyrządził przez swoją aktywność zawodową. Nie stać go na taki gest to pozoruję zastępcze. IPN Po 619/24 Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych w Koninie [1975] 1983-1990 Tytuł: Akta personalne funkcjonariusz SB: Dziamara Stefan, imię ojca: Zdzisław, data urodzenia: 10-05-1957
Dodano: 20.12.2020 20:48    Przez: Józef Bąk
Jeszcze bączku datę urodzenia kaczyńskiego czyli Balbiny podaj ewentualnie pierwszej kucharki 4 RP niejakiej Przyłębskiej.Ja to was PiSiorów nie rozumiem ,tak nienawidzicie, tej UE tak nienawidzicie Niemców a domy w Niemczech kupujecie.Na pewno tam w swoich aktach sprawdziłeś i wiesz ,że Przyłębska ma dom w Berlinie . Ty jesteś za cienki bolek ale twoi mocodawcy jak widać już nie .
Dodano: 20.12.2020 20:54    Przez: zwisnapis
Pewnie bączku też dotarło już do ciebie ,że wydawcy pisowskiego szmatławca ''Do Rzeczy " udowodniono powiązania z Rosją .Podasz mi nazwisko tego kłamcy co tak zaprzeczał bo zapomniałem czy braknie odwagi? Braknie więc sam to zrobię .Wydawca to Michał Lisiecki.Na dziś z tobą już skończę bo za mocno się nakręcisz przed snem a szkoda by było stracić takiego felietonistę z forum LM jak ty.Cześć bączku.
Dodano: 20.12.2020 21:06    Przez: zwisnapis
Oj bączek ,bączek ty to naprawdę jesteś cienki bolek albo nie dotarły instrukcje co masz mi odpowiedzieć stąd taka odpowiedź do mnie tzw.z du.y.Natomiast do mnie dotarło ,że bardzo się kilku konińskich pisiorków zdenerwowało moimi wpisami .To bardzo dobrze .Jestem ciekaw jak zareagują na to ,że nie da się ukryć faktów iż każdego dnia iluś fanatyków smoleńskiej sekty umiera .Najłatwiej dla reżimu powiedzieć ,że przez wirusa.A iluś młodych inteligentnych młodych ludzi odbiera dowody osobiste i oni nigdy nie poprą smoleńskiej sekty zarządzanej przez chorego psychicznie tyrana z PiS.Modły katechety nie pomogą i wy o tym dobrze wiecie.
Dodano: 21.12.2020 10:16    Przez: zwisnapis
avatar Redakcja LM cenzuruje ograniczając swoim czytelnikom dostęp do faktów. Dlaczego usunęła ten komentarz? Czym było SB? Czym byli TW, KO i inne....na stronie IPN, inwentarz IPN, katalog IPN. Proszę, uszanujcie ofiary broniąc swoich "niewinnych" patronów. Wasze dzieci, rodziny i tak się dowiedzą kim byliście kiedyś i jakie zło czyniliście.
Dodano: 21.12.2020 17:55    Przez: Józef Bąk
avatar Nie jest niczym dziwnym, że takie sPOtkania były, są i będą. Oni są zakładnikami wspólnej mrocznej tajemnicy, omerta ich zobowiązuje do wzajemnego wspierania się.
Dodano: 21.12.2020 18:02    Przez: Józef Bąk
avatar "Mąż Kaczyńskiego" - Oficer WSI w liście do Zbigniewa Stonogi.
Dodano: 21.12.2020 18:23    Przez: bąbel cyrkowiec
Leszek Miller szkodzi Polsce i Polakom, dlaczego on to robi i komu on służy ?
Dodano: 20.12.2020 20:16    Przez: Człowiek
19.30 na pasku TVPiS reżimowe wiadomości będzie odpowiedź a Danka Holecka wierna funkcjonariuszka odkrycie Jacka K. też prezesiny rozwinie wątek ? TRWAJ.
Dodano: 21.12.2020 10:26    Przez: zwisnapis
Czy o prezentach trzeba rozmawiać, robić zdjęcia.... Zresztą i tak na tych samych zagłosujecie.
Dodano: 21.12.2020 11:45    Przez: Saturn1985
A o czym mają pisać skoro Konin jest jaki jest? Chyba tylko ,że w Turku otworzyli dziś Macdonalda i nawet mieszkańcy Turku i okolicznych wiosek przestaną pewnie tu przyjeżdżać .Niektórzy się ucieszą ,zawsze narzekali na przyjezdnych .
Dodano: 21.12.2020 11:51    Przez: zwisnapis
Gdzie trafi taki jeden z drugim towarzysz z PZPR-u, kiedy opuści ten świat ? "Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów" - powiedział Pan Jezus.
Dodano: 21.12.2020 16:57    Przez: Człowiek
"Człowieku" niejeden towarzysz z PZPR był lepszy od tego, który w partii nie był. Nie mieszaj do twoich śmierdzących spraw BOGA bo ty możesz znaleźć się tam gdzie będzie zgrzytanie zębów. Wtedy bardzo się zdziwisz dlaczego BÓG ciebie, takiego katolika zrzucił na samo dno.
Dodano: 21.12.2020 19:47    Przez: ministrant
Czy po towarzyszu Millerze, Rychwał nawiedzi następny towarzysz z PZPR-u np Włodzimierz Czarzasty ?
Dodano: 21.12.2020 17:00    Przez: Człowiek
tzn kupił pralke za własne pieniądze , dostarczył i wniósł na własny koszt , czy tylko użyczył własnego wizerunku [ czyt. blasku] ? .A lans to na czyj koszt?
Dodano: 22.12.2020 10:14    Przez: Krzysztof Sz