Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15016) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Dochód ze swojej świątecznej opowieści przekazały na rzecz dzieci

Dodano: 23.12.2020 12:09
Źródło: LM.pl

Aż 2260 zł trafiło do jeden z konińskich rodzin zastępczych. To prezent dwóch konińskich licealistek, które na pomoc innym przekazały dochód ze swojej świątecznej opowieści.

O fantastycznych i utalentowanych uczennicach II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie, pisaliśmy na naszym portalu kilka dni temu. Alicja Tomaszewska i Weronika Majewska wspólnie stworzyły świąteczną opowieść pod tytułem „Mr Fmoll“. Dzięki sponsorom zostało wydanych 300 egzemplarzy, a za każdy z nich można było zapłacić tyle ile nabywca uważał za stosowne. W ten sposób licealistki zebrały 2260 zł.

- Pieniążki zostały przekazane na ręce pani Ani, która z tak wielkim zaangażowaniem i miłością wychowuje dziewiątkę wspaniałych dzieciaków! - informuje Alicja Tomaszewska. - Niestety nie mogłyśmy poznać ich osobiście i porozmawiać (covid...), ale pomachały nam przez okno i wysłały tak wiele szczerych uśmiechów, że się tam rozpływałyśmy. Otrzymałyśmy również przepyszny prezent w postaci barwnych, niebiańsko pachnących pierniczków – dodaje.

Dziewczęta na tym nie poprzestają. Akcja sprzedaży ich świątecznej opowieści będzie trwała do połowy stycznia, a celem tym razem będzie wsparcie konińskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Książeczka licealistek dostępna jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie.

fot. LM.pl, facebook/Alicja Tomaszewska

  • Dochód ze swojej świątecznej opowieści przekazały na rzecz dzieci
  • Dochód ze swojej świątecznej opowieści przekazały na rzecz dzieci

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Śpieszcie się ludzie, książeczek ubywa 🙂
Dodano: 23.12.2020 18:02    Przez: Kleks

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.