Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17102) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
2 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Tablica z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego w ... (0)Konin. Biblioteka zmienia się dla mieszkańców. Sta ... (0)

Koło. Fortuna kołem się toczy. Pierwsza w całości okrągła wystawa

Dodano: 28.12.2020 12:37

Miejski Dom Kultury w Kole prowadzi ciekawą akcję pod hasłem - Koła dla Koła.

- Zamierzamy kołem promować Koło. Jeśli jesteś właścicielem wyjątkowego koła, to przekaż je do Miejskiego Domu Kultury w Kole, gdzie powstaje pierwsza wystawa Koła w Kole. Przyjmujemy różne koła, te stare i te nowe - zapowiadają organizatorzy. 

Akcja trwa. Organizatorzy czekają na koła i podpowiadają jakie eksponaty mogą trafić na pierwszą wystawę - Koła w Kole. Wszystko, co okrągłe: ramy lustra, ramki obrazów, płaskie szpulki, koła zębate, większe guziki, ciekawe kapsle, okulary, części zegara, okrągłe stoliki, okrągłe krzesełka, koło rowerowe, koło drabiniaste, formy do pieczenia, płyty winylowa, medale, monety, elementy maszynki do mięsa, okrągłe drzwiczki, ekrany...

W celu przekazania należy się kontaktować pod numerem telefonu  505 744 720. Być może kolejnym krokiem po wystawie, będzie muzeum koła. A tymczasem fortuna kołem się toczy.

  • Koło. Fortuna kołem się toczy. Pierwsza w całości okrągła wystawa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koło w Kole,   MDK Koło,   okrągła wystawa,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.