Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17755) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Policjanci kontrolują konińskie siłownie oraz kluby fitness

Dodano: 29.12.2020 13:51
Źródło: LM.pl

Od wczoraj obowiązują nowe obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce. Konińscy policjanci ruszyli na kontrole.

Zgodnie z rozporządzeniem od 28 grudnia do 17 stycznia nie mogą działać między innymi kluby fitness i siłownie, a także baseny, aquaparki i stoki narciarskie. W związku z tym, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie rozpoczęli kontrole klubów fitness i siłowni w mieście. Wszystko po to, by sprawdzić czy właściciele dostosowali się do nowych wytycznych rządu.

- Do chwili obecnej właściciele obiektów spisują się wzorowo. Kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości – informuje rzecznik konińskiej policji.

Wyjątkiem, jeśli chodzi o działalność do 17 stycznia, są baseny, siłownie i kluby fitness dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych oraz działające w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczoną dla pacjentów.

fot. facebook/Komenda Miejska Policji w Koninie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Policja powinna zajmować się ważniejszymi rzeczami,anie kontrolą dziwnych rozporządzeń!!Fitness,siłownie,sola mają lepsze warunki niż otwarte salony fryzjerskie,kosmetyczne czy tatuażu(zresztą jak było dużo mniej zakażeń na wiosne to te 3 ostatnie były zamknięte(ktoś rozumie czemu teraz są otwarte?).Dobrze niech zamykają wszystkich,ale niech dadzą im pomoc.Nowe firmy powstałe od grudnia 2019 w ogóle nie mogą na nic liczyć!Ludzie zaczęli,zainwestowali,a głupie decyzje ich zniszczą.Ciekawe ile popełni samobójstwo?Za to kościoły otwarte i impreza z okazji 29-lecia znanego radia też bez dystansów.Tym niech się policja zajmie,a nie niszczeniem maluczkich z polecenia od góry.
Dodano: 29.12.2020 16:10    Przez: Maliniak
Na zachodzie przynajmniej jak coś zamykają to Państwo pomaga przeżyć.Fitness,siłownie,baseny,sol można ograniczyć,zwiększyć odstępy,ale zamykanie to duża przesada.Tym bardziej,że codziennie miliony praktycznie ocierają się o siebie w sklepach czy kościołach.Dziwne,że prawie wszyscy zachowują się biernie.Robią z nami co chcą.Gdzie Ci Polacy,bohaterowie z dawnych lat?
Dodano: 29.12.2020 16:19    Przez: Zbyszko
Rozumiem, duże skupiska ludzkie, jak masowe imprezy sportowe w postaci meczy piłkarskich na stadionach, czy koncerty zespołów muzycznych, gdzie tłumy ludzi się skupiają, ale poćwiczyć w małym gronie nie wolno ?
Dodano: 29.12.2020 16:52    Przez: Człowiek
Nie podoba mi się to, ze Państwo napuszcza Policję na obywateli, pandemia pandemią ale ludzie chcą żyć, a żeby zdrowo żyć trzeba uprawiać sporty, ja siedząc przy komputerze podupadam na zdrowiu.
Dodano: 29.12.2020 16:41    Przez: Człowiek
PiS popełnia błędy ograniczając naszą wolność, do której zostaliśmy stworzeni, nie dość że siedzimy w klatkach blokowych, to jeszcze nie wolno nam uprawiać sportu, przecież sport to zdrowie.
Dodano: 29.12.2020 16:46    Przez: Człowiek

KOMENTARZE

Policja powinna zajmować się ważniejszymi rzeczami,anie kontrolą dziwnych rozporządzeń!!Fitness,siłownie,sola mają lepsze warunki niż otwarte salony fryzjerskie,kosmetyczne czy tatuażu(zresztą jak było dużo mniej zakażeń na wiosne to te 3 ostatnie były zamknięte(ktoś rozumie czemu teraz są otwarte?).Dobrze niech zamykają wszystkich,ale niech dadzą im pomoc.Nowe firmy powstałe od grudnia 2019 w ogóle nie mogą na nic liczyć!Ludzie zaczęli,zainwestowali,a głupie decyzje ich zniszczą.Ciekawe ile popełni samobójstwo?Za to kościoły otwarte i impreza z okazji 29-lecia znanego radia też bez dystansów.Tym niech się policja zajmie,a nie niszczeniem maluczkich z polecenia od góry.
Dodano: 29.12.2020 16:10    Przez: Maliniak
albo godziny dla seniorów sklep pusty ale duże sklepy nie wpuszczą cię za to skorzystają małe :)
Dodano: 30.12.2020 09:13    Przez: aaa aaa
Na zachodzie przynajmniej jak coś zamykają to Państwo pomaga przeżyć.Fitness,siłownie,baseny,sol można ograniczyć,zwiększyć odstępy,ale zamykanie to duża przesada.Tym bardziej,że codziennie miliony praktycznie ocierają się o siebie w sklepach czy kościołach.Dziwne,że prawie wszyscy zachowują się biernie.Robią z nami co chcą.Gdzie Ci Polacy,bohaterowie z dawnych lat?
Dodano: 29.12.2020 16:19    Przez: Zbyszko
Nie podoba mi się to, ze Państwo napuszcza Policję na obywateli, pandemia pandemią ale ludzie chcą żyć, a żeby zdrowo żyć trzeba uprawiać sporty, ja siedząc przy komputerze podupadam na zdrowiu.
Dodano: 29.12.2020 16:41    Przez: Człowiek
człowieku puknij się w głowę, przychodnie pozamykane a ty ze sportem wyjeżdzasz.
Dodano: 30.12.2020 12:04    Przez: obserwatorium
W twoją głowę, tobie już nic nie pomoże, demencja starcza ?
Dodano: 31.12.2020 11:49    Przez: Człowiek
PiS popełnia błędy ograniczając naszą wolność, do której zostaliśmy stworzeni, nie dość że siedzimy w klatkach blokowych, to jeszcze nie wolno nam uprawiać sportu, przecież sport to zdrowie.
Dodano: 29.12.2020 16:46    Przez: Człowiek
Rozumiem, duże skupiska ludzkie, jak masowe imprezy sportowe w postaci meczy piłkarskich na stadionach, czy koncerty zespołów muzycznych, gdzie tłumy ludzi się skupiają, ale poćwiczyć w małym gronie nie wolno ?
Dodano: 29.12.2020 16:52    Przez: Człowiek
Wykonczyć wszystkich, a policję przegnać po wszystkich branżach? Czy takie jest zadanie policji? O kant ...a rozbić
Dodano: 30.12.2020 11:43    Przez: obserwatorium
Kolejny martwy przepis i zawracanie d.... . Codziennie z okien widzę , co się dzieje za zamkniętymi drzwiami i oknami pewnej siłowni. Do lekarza nie idzie się dostać, a parking wieczorami pełny. Kpina z obywateli.Z małym dzieckim na SOR musiałem jechać, to jest problem, a nie branża fitnes.
Dodano: 30.12.2020 11:47    Przez: obserwatorium
He, he prawda, sam widziałem jak pańcie z torbami grzeją z parkingu na siłkę.
Dodano: 30.12.2020 17:40    Przez: don pedro
No i co, zazdrościsz ludziom, że uprawiają sport, ja też staram się to czynić, aby być w dobrej kondycji fizycznej.
Dodano: 31.12.2020 11:53    Przez: Człowiek
Człowieku, a kto ci zabroni? Uprawiaj se ile chcesz, może to ograniczy te bzdety które wypisujesz. Są ważniejsze sprawy i priorytety niż machanie rękami i nogami na siłce. I tak kwestia nczasu nkiedy tej siłce dowalą mandat, nikt glupi nie jest. Przychodnia zamknięta, a samochody wieczorami jak lisy czają się po parkingu. Zenada,widocznie w d..ie mają czy zapłacą mandat czy nie. Niezły zaciesz, jak patrzy się z okien, hehe