Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17773) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Koło. Przebudowa ulicy Poległych zakończona. Jest bezpieczniej

Dodano: 2.01.2021 14:08
Przebudowa ulicy Poległych w Kolewraz z końcem roku została ukończona. 
 
Kolejna inwestycja drogowa w Kole – przebudowa ulicy Poległych, realizowana wspólnie przez samorząd miejski i powiatowy, została zakończona. Miasto Koło partycypowała w kosztach inwestycj w 50 procentachj, a dokładnie 118.425,65 złotych z całości zadania, wycenionego na 236.851,30 zł. Roboty rozpoczęły się 20 listopada, a zakończyły w grudniu. Teraz wzdłuż cmentarza biegnie jednostronny chodnik z betonowej kostki brukowej bezfazowej o powierzchni 505,80 m. kw. Wykonano frezowanie nawierzchni bitumicznej i nałożono nową nawierzchnię z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych o powierzchni 1671 m. kw. Wykonano regulację pionową studzienek i włazów. Pasy zieleni zostały obsiane trawą.
 
Kolejny zaniedbany fragment miasta zyskał nowe, estetyczne, bezpieczniejsze oblicze. 
 
Źródło: Miasto Koło 
  • Koło. Przebudowa ulicy Poległych zakończona. Jest bezpieczniej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło,   Poległych,   remont ulicy,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bezpieczniej będzie jak rowerzyści zaczną wreszcie w tym mieście używać oświetlenia lub przynajmniej kamizelek odblaskowych po zmroku. A nie jak teraz, że wszyscy poubierani na ciemno jadą ulicą, czasem bez odblasków, do tego deszcz, mgła i ograniczona widoczność). W żadnym innym mieście czegoś takiego nie spotykam co w tym śmiesznym Kole.
Dodano: 2.01.2021 17:36    Przez: R

KOMENTARZE

Bezpieczniej będzie jak rowerzyści zaczną wreszcie w tym mieście używać oświetlenia lub przynajmniej kamizelek odblaskowych po zmroku. A nie jak teraz, że wszyscy poubierani na ciemno jadą ulicą, czasem bez odblasków, do tego deszcz, mgła i ograniczona widoczność). W żadnym innym mieście czegoś takiego nie spotykam co w tym śmiesznym Kole.
Dodano: 02.01.2021 17:36    Przez: R
avatar Może o to chodzi na ulicy Poległych i nie wiedzieć dlaczego przeniosło sie na całe miasto
Dodano: 03.01.2021 08:46    Przez: Józef Bąk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.