Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17129) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Konin. Zmienił się limit czasowy biletów autobusowych MZK

Dodano: 7.01.2021 13:10
Źródło: LM.pl

Od 1 stycznia zmienił się limit czasowy biletów konińskiego MZK. Korzystając z biletu jednoprzejazdowego można korzystać z autobusów nie 75, a 45 minut.

Do końca 2020 roku, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Konina, określającą między innymi uprawnienia co do bezpłatnych i ulgowych przejazdów, zmieniono limit czasowy jazdy autobusem MZK na podstawie biletu jednoprzejazdowego. Można było z niego korzystać w dowolnej liczbie autobusów, ale w czasie nie dłuższym niż 75 minut od czasu skasowania biletu.

W związku z tym, że minął termin w jakim określony był wydłużony limit czasowy korzystania z biletów. Teraz obowiązuje znowu limit 45 minut jazdy różnymi liniami MZK oraz bez limitu czasowego podczas jazdy jednym kursem autobusu.

fot. MZK Konin

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pepsi droższe, czas się skrócił i jest prawie tak jak mówił kandydat na Prezydenta RP: "Nie ma nic"! Co by tu jeszcze...?
Dodano: 7.01.2021 21:03    Przez: Felek Stankiewicz

KOMENTARZE

Pepsi droższe, czas się skrócił i jest prawie tak jak mówił kandydat na Prezydenta RP: "Nie ma nic"! Co by tu jeszcze...?
Dodano: 07.01.2021 21:03    Przez: Felek Stankiewicz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.