Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15150) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)

Starosta przekazał licheńskiemu hospicjum koncentrator tlenu

Dodano: 8.01.2021 10:37
Źródło: LM.pl

Przenośny koncentrator tlenu trafił dziś do licheńskiego hospicjum. To dar Starostwa Powiatowego w Koninie.

Fundacja Spem Donare NZOZ Licheń z Oddziałem Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego, na początku grudnia zwróciła się do starosty konińskiego z prośbą o wsparcie. We wniosku zwrócono uwagę na potrzebę wyposażenia placówki w odpowiedniej jakości sprzęt do podawania tlenu. Zarząd powiatu przychylił się do wniosku, z uwagi na panujący stan epidemii, ale także ze względu na fakt, że licheńskie hospicjum jest jedynym w powiecie konińskim.

Koncentrator tlenu został zakupiony za 4,5 tys. zł i służyć będzie do dostarczania dodatkowego tlenu osobom cierpiącym na schorzenia układu oddechowego, układu krążenia oraz choroby onkologiczne. Urządzenie zostało dziś przekazane przez starostę Stanisława Bielika, dyrektor hospicjum – Katarzynie Muzykiewicz oraz pełnomocnikowi ds. administracji i wolontariatu – Urszuli Kulig.

fot. Starostwo Powiatowe w Koninie

  • Starosta przekazał licheńskiemu hospicjum koncentrator tlenu
  • Starosta przekazał licheńskiemu hospicjum koncentrator tlenu
  • Starosta przekazał licheńskiemu hospicjum koncentrator tlenu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Brawo! Koncentratory tlenu są często do kupienia do 2 tysięcy złotych, a takie ekstra do 3 tysięcy. Starostwo jak zawsze okazyjne kupiło za prawie 5 tysięcy. To pewnie taka sama okazja jak PiSiory kupiły te respiratory od handlarza bronią.
Dodano: 10.01.2021 14:00    Przez: Hans Gruber

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.