Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15710) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

Kleczew. Magdalena Siupa dalej będzie dyrektorem biblioteki

Dodano: 11.01.2021 12:52
Źródło: LM.pl

Nie będzie zmiany na stanowisku dyrektora Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleczewie. Burmistrz Mariusz Musiałowski powierzył tę funkcję ponownie Magdalenie Siupie.

Magdalena Siupa stanowisko dyrektora kleczewskiej biblioteki objęła w styczniu 2017 roku. Z końcem grudnia ubiegłego roku jej kadencja wygasła. Burmistrz Mariusz Musiałowski postanowił jednak powierzyć jej tę funkcję na kolejną kadencję. Magdalena Siupa nowe powołanie otrzymała do końca 2025 r.

Pod koniec grudnia kleczewska biblioteka otrzymała również nagrodę w konkursie „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” organizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Podczas wiosennego lockdownu pracownicy biblioteki szyli maseczki ochronne oraz książki sensoryczne dla dzieci, nagrali również teledysk w ramach akcji #hot16challenge.

- Jak przystało na odpowiedzialną i otwartą na nowe doświadczenia grupę ludzi - po prostu zgodziliśmy się. I tak powstał projekt „Dotknijmy zamaskowanej kultury". Cieszyliśmy się wówczas, że możemy pomagać innym osobom, instytucjom i szpitalom, cieszyliśmy się z faktu, że nasz hotchallengowy teledysk miał ponad trzynaście tysięcy wyświetleń - mówią pracownicy biblioteki.

Projekt spotkał się z uznaniem i znalazł się w gronie 39 nagrodzonych przez marszałka. Kleczewska biblioteka w nagrodę otrzymała pięć tysięcy złotych.

fot. archiwum 

  • Kleczew. Magdalena Siupa dalej będzie dyrektorem biblioteki

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.