Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17721) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Krzymów, Brzeźno. Pojawiły się pojemniki na plastikowe nakrętki

Dodano: 13.01.2021 14:02

W Brzeźnie i Krzymowie stanęły pojemniki na plastikowe nakrętki. Zbieranie ich od kilku lat jest formą pomocy adresowanej głównie do niepełnosprawnych dzieci.

Pojemniki stanęły w Brzeźnie przy wjeździe do szkoły od strony parku i w Krzymowie przy wjeździe na parking z ulicy Głównej. Pomysłodawcą ich ustawienia jest Jacek Popielarz, Kierownik Referatu Oswiaty i Spraw Komunalnych Urzędu Gminy w Krzymowie. - Jeżeli jest możliwość takiej formy pomocy, to chcemy to robić. Ja widziałem podobne pojemniki w wielu gminach w całej Polsce. Zyskałem akceptację pani wójt i pani skarbnik, dzięki czemu znalazły się na nie pieniądze. To koszt ponad czterech tysięcy złotych - mówi Jacek Popielarz.

Pomoc dzieciom niepełnosprawnym niesiona przez zbieranie nakrętek, w gminie Krzymów jest praktykowana od dawna w szkołach. Między innymi w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Brzeźnie.

Źródło: Gmina Krzymów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Krzymów,   Brzeźno,   nakrętki,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.