Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17183) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stawka opłaty deszczowej przyjęta. Tym razem zgodn ... (0)„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)

Nowy sprzęt ratowniczy dla jednostek OSP w gminie Stare Miasto

Dodano: 14.01.2021 14:56

W Główiewie i w Modle Królewskiej odbyło się przekazanie sprzętu ratowniczego zakupionego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Stare Miasto.

Dzięki pozyskanej dotacji zakupiono m.in. radiostacje, aparaty powietrzne, turbowentylator, narzędzia ratownicze, mostki i specjalistyczne ubrania. Całkowita wartość wyposażenia to 31 173 złotych. Sprzęt przekazali: Robert Popokowski, radny sejmiku województwa wielkopolskiego, Dariusz Puchała, wójt i Janusz Frysiak, zastępca wójta. 

Ministerstwo Sprawiedliwości od 2018 roku przekazuje samorządom środki z Funduszu Sprawiedliwości, które pozwalają zakupić dla jednostek OSP środki ochrony indywidualnej strażaków oraz sprzętu ratowniczego, niezbędnego do udzielenia pierwszej pomocy.

Źródło: Gmina Stare Miasto

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:OSP Główiew,   OSP Modła Królewska,   sprzęt,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.