Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18085) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Półfinał Pucharu Polski. II-ligowcy za silni dla W ... (0)Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (5)

Turek. 84-letnia kobieta została oszukana na ponad 60 tys. zł

Dodano: 15.01.2021 14:41
Źródło: LM.pl

Ponad 60 tys. zł straciła 84-letnia mieszkanka Turku. Kobieta chcąc pomóc córce, dała pieniądze oszustowi.

Do seniorki zadzwonił mężczyzna, który poinformował ją o wypadku samochodowym córki. Nieznajomy powiedział, że żeby kobieta nie trafiła do aresztu, konieczna jest wpłata kaucji w wysokości 130 tys. zł.

- Kobieta będąc cały czas w kontakcie z przestępcami wypłaciła ze swojego konta kilkadziesiąt tysięcy złotych oraz do tego dołożyła biżuterię i przekazała oszustowi, który zapukał do jej drzwi. W sumie straciła ok. 67 tys. złotych. Kiedy kobieta zorientowała się, że cała historia to fikcja, zdecydowała się powiadomić policję – informuje Mateusz Latuszewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Mundurowi otrzymali już sygnały, że przestępcy próbowali oszukać innych mieszkańców Turku. W związku z tym, policjanci proszę o kontakt kierowców posiadających kamery samochodowe, którzy przemieszczali się 13 stycznia w godz. 10.30 – 11.30 od ulicy Uniejowskiej w kierunku Turkowic, Kowali Pańskich do miejscowości Dobra lub z Dobrej w kierunku Turku. Takie osoby, proszone są o kontakt pod numerami telefonów: 519-064-901 lub 519-064-905.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A podobno staruszkowie tak mało pieniędzy mają? Codziennie takie wiadomości , że staruszka straciła sporo kaski. Emeryci to umieja narzekać...
Dodano: 15.01.2021 16:00    Przez: Młoda Laska

KOMENTARZE

A podobno staruszkowie tak mało pieniędzy mają? Codziennie takie wiadomości , że staruszka straciła sporo kaski. Emeryci to umieja narzekać...
Dodano: 15.01.2021 16:00    Przez: Młoda Laska

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.