Dzisiaj jest środa 24 lutego 2021, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17652) SPORT FORUM FIRMY (5583) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 7oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Prezydent analizuje utworzenie zespołów prz ... (1)Krajobraz księżycowy na konińskich drogach osiedlo ... (1)

Kazimierz Biskupi uruchamia infolinię nt. dowozów na szczepienia

Dodano: 18.01.2021 14:43
Źródło: LM.pl

Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00 działać będzie infolinia dla mieszkańców gminy nt. transportu osób mających trudności  w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień przeciwko COVID-19.

Aby ułatwić seniorom dojazd do punktów szczepień gmina Kazimierz Biskupi zapewni transport dla swoich mieszkańców. Skorzystać z niego będą mogły osoby niepełnosprawne oraz osoby mające trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień. Wymagane jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami. Ponadto z transportu skorzystać będą mogły osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.

Informację o transporcie uzyskać można na specjalnej infolinii uruchomionej przez gminę. Infolinia funkcjonuje w godz. 8.00 - 20.00 pod nr tel. 722 323 213. Obsługuje ją pracownik Urzędu Gminy w Kazimierzu Biskupim. 

Na terenie gminy Kazimierz Biskupi,  jak wynika z listy opublikowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia, placówkami przeprowadzającymi szczepienia będą: 
- Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarska w Kazimierzu Biskupim, ul. Węglewska 3, 62-530 Kazimierz Biskupi, nr telefonu: 63 241 13 99,
– Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarska w Kazimierzu Biskupim, 
ul. Tuwima 2, 62-530 Posada, nr telefonu: 63 244 74 29.

  • Kazimierz Biskupi uruchamia infolinię nt. dowozów na szczepienia
  • Kazimierz Biskupi uruchamia infolinię nt. dowozów na szczepienia

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ośrodki już otwarte dla pacjentów czy tylko na szczepienia?
Dodano: 18.01.2021 17:14    Przez: Romek

KOMENTARZE

Ośrodki już otwarte dla pacjentów czy tylko na szczepienia?
Dodano: 18.01.2021 17:14    Przez: Romek
W Kazimierzu Biskupim ludzie walą dzwiami i oknami do Poradni Lekarskich aby dać się zaszczepić turecką szczepionką małżeństwa Ugura Sahina i Ozlem Tureci ?
Dodano: 19.01.2021 15:46    Przez: Człowiek
Czy po zaszczepieniu się niesprawdzoną i nieprzetestowaną szczepionką mogą po jakimś czasie wystąpić skutki uboczne i co wtedy ? Państwo już się zabezpieczyło i będzie wypłacać odszkodowania od 10 tys do 100 tys zł. Czy gra jest warta świeczki ?
Dodano: 19.01.2021 15:50    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.