Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18078) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (5)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przeciw COVID-19

Dodano: 19.01.2021 14:57
Źródło: LM.pl

Ruszyły szczepienia przeciwko COVID-19 wśród pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Koninie.

Jak poinformował w mediach społecznościowych prezydent Konina – Piotr Korytkowski, dzisiaj pierwsze dawki otrzymało około 40 osób. Natomiast w następnych dniach zaszczepieni zostaną kolejni pensjonariusze oraz personel DPS.

- Wierzymy, że to pierwszy krok w kierunku „normalności“ i nadzieja na aktywne oraz szczęśliwe uczestnictwo w życiu społecznym poza murami Domu Pomocy Społecznej – czytamy na stronie DPS-u.

Łącznie zaszczepionych przeciwko COVID-19 zostanie tam 101 osób.

fot. facebook

  • W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przeciw COVID-19
  • W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przeciw COVID-19

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W jednej ze stacji telewizyjnych komercyjnych jakiś czas temu oglądałem, jak w jednym z państw zachodnich, zaszczepiony staruszek stwierdził - "poczułem się od razu o 30-ci lat młodszy". Ta szczepionka, to prawdziwie cudowny lek ?
Dodano: 19.01.2021 16:23    Przez: Człowiek
Im człowiek starszy tym bardziej ma ochotę do życia, najchętniej by na ziemi żył wiecznie i nie ważne, że mu dokuczają różne choroby i że cierpi, po prostu kocha ziemskie życie i żal mu się z nim rozstawać, a przecież tam Bóg na niego czeka.
Dodano: 19.01.2021 16:27    Przez: Człowiek
I tak zaszczepieni staruszkowie będą żyć aż do śmierci, czy to nie jest piękne ? Wielu ludzi niewierzących w Boga, oddałoby ostatnią złotówkę, aby sobie przedłużyć życie tu na ziemi, bo przecież nie wierzą w Boga i w życie wieczne z Bogiem.
Dodano: 19.01.2021 16:32    Przez: Człowiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.