Dzisiaj jest piątek 7 maja 2021, imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17114) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
9 / 4oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar w tartaku. Najprawdopodobniej doszło do zwar ... (0)Rychwał. Rower dla ucznia SOSW za zbiórkę niepotrz ... (0)

Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć osób z wirusem

Dodano: 20.01.2021 14:24
Źródło: LM.pl

Dziesięć osób zakażonych, kolejnych 20 - zakwalifikowanych do testów. Ognisko koronawirusa wykryte zostało na Oddziale Leczenia Uzależnień konińskiego szpitala. 

Zakażonych koronawirusem na oddziale konińskiego szpitala zostało dziesięciu pacjentów. Szóstka z nich przebywa w izolacji, a cztery osoby wywiezione zostały do izolatorium. Dwadzieścia kolejnych osób będzie jutro testowanych na obecność koronawirusa. 

Oprócz pacjentów obecność SARS-CoV-2 wykryto również u czterech pielęgniarek. Przyjęcia na oddział zostały na razie wstrzymane, ale jak informuje Maria Wróbel, naczelna pielęgnarka konińskiego szpitala, jest szansa, że od poniedziałku oddział wróci do normalnej pracy. 

- To w tym momencie jedyne ognisko - potwierdza Maria Wróbel. 

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przy takiej dezynfekcji powinni pacjentów chronić przed personelem. Co za fałszywe wyniki. Zobaczcie statystyki zakażeń w noclegowniach dla bezdomnych. Wszyscy zdrowi. Na detoksie zakażony personel, zakażeni pacjenci. Czy zatem szpital jest wylęgarnią wirusa, czy mamy fałszywe testy?
Dodano: 20.01.2021 17:27    Przez: Saturn1985

KOMENTARZE

Mógłby już ten wirus zostawić nas w spokoju i wrócić tam skąd przyszedł, czyli do Wuhan, Chińczycy się z nim uporali, a cały świat poczęstowali niechcianym prezentem, który sieje choroby i śmierć.
Dodano: 20.01.2021 16:55    Przez: Człowiek
Przy takiej dezynfekcji powinni pacjentów chronić przed personelem. Co za fałszywe wyniki. Zobaczcie statystyki zakażeń w noclegowniach dla bezdomnych. Wszyscy zdrowi. Na detoksie zakażony personel, zakażeni pacjenci. Czy zatem szpital jest wylęgarnią wirusa, czy mamy fałszywe testy?
Dodano: 20.01.2021 17:27    Przez: Saturn1985

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.