Dzisiaj jest sobota 6 marca 2021, imieniny: Jordana, Róży, Kolety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17987) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koronawirus. Obowiązujące obostrzenia przedłużone ... (1)Koło. Straż Miejska zmienia siedzibę.Do dyspozycji ... (0)

Jak zdobyć followersów na Instagramie? Skuteczne porady.

Materiał promocyjny

Dodano: 21.01.2021 15:49

Wszyscy ci, którzy wiedzą, czym jest Instagram, wiedzą również, czym są followersi na Instagramie. We współczesnym świecie dogłębnie zanurzonym w przestrzeni mediów społecznościowych niemal każdy o Instagramie słyszał, a większość użytkowników Internetów intuicyjnie i swobodnie porusza się w Instagramowej przestrzeni. Artykuł ten jest przeznaczony dla osób, które chciałyby dowiedzieć się o przedmiocie artykułu nieco więcej, czyli o tym, w jaki sposób zwiększyć ilość osób obserwujących nasz profil na Instagramie. Followersi to spolszczona wersja sformułowania "Instagram Followers". Oznacza ludzi, którzy obserwują dany profil i na bieżąco są informowani o tym wszystkim, co się na owym profilu pojawia. Dla Instagramera ilość followersów jest sprawą kluczową, bo bez nich treści publikowane na profilu nie dotarłyby do nikogo, a sam profil nie zyskałby popularności, czym przypieczętowałby porażkę na Instagramie. Co więc zrobić, by ilość followersów na Instagramie była satysfakcjonująca?

Zawartość artykułu:

  1. Zdobywanie followersów, czyli jak wybić się na Instagramie
  2. Kupowanie followersów na Instagramie: wady i zalety
  3. Podsumowanie
     

1. Zdobywanie followersów, czyli jak wybić się na Instagramie

Instagram jest jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych. Codziennie miliony użytkowników z całego świata umieszczają treści ze swojego życia lub takie, które promują stworzone przez nich marki. Każdego miesiąca około 2.5 miliarda użytkowników odwiedza portal. Napiszmy to słownie: dwa i pół miliarda! Jest to liczba kolosalna i przytłaczająca, która świadczy o sukcesie samego portalu, ale mówi także inne rzeczy. Jakie? Że Instagram to platforma, za pomocą której możemy stać się widoczni dla ogromnej rzeszy ludzi. Treści, jakie umieścimy na swoim profilu, będą przez nich oglądane, lajkowane, przesyłane dalej, a nasz profil będzie się powiększał. Zdobywszy popularność, zyskaliśmy niesamowicie sprawną, intuicyjną w działaniu i przyjazną estetycznie platformę, a to już bardzo niewiele od osiągnięcia naszych celów. Co więc zrobić, by przyciągnąć do siebie jak największą liczbę odbiorców publikowanych przez nas treści?

Zdobywanie followersów

Trzeba zacząć od tego, by wymienić kilka istotnych czynników, które mają wpływ na to, w jaki sposób wyświetlają się posty na Instagramie. Od niektórych naszych czynności zależy nasza popularność.

Po pierwsze: zainteresowanie. Instagram podsyła użytkownikowi te treści innych użytkowników, z którymi nawiązał relację.

Po drugie: relacja. Co to znaczy? To proste. Gdy już napiszemy komentarz, polajkujemy, zaczniemy obserwować, to treści użytkowników przez naj polajkowanych będą się nam wyświetlać jako pierwsze.

Po trzecie: czas. Najwcześniej dodane posty będą pojawiać się jako pierwsze.

Mając to na uwadze, wiemy już, co możemy robić, by nasze posty i nasz profil zyskiwały coraz większą popularność. Chodzi przede wszystkim o naszą aktywność, o aktywność naszego profilu, czyli o interakcje z innymi użytkownikami Instagrama. Musimy komentować, zadawać pytania, tworzyć ankiety, lajkować posty i dodawać interesujące story, a przede wszystkim dbać o naszych fanów, którzy poczują się wyjątkowi, jeśli będziemy utrzymywać z nimi kontakt i odpowiadać na ich komentarze.

Ważną kwestią są także o prawidłowo wykorzystywane przez nas hasztagi. Na Instagramie możemy dodać ich nawet 30 pod jednym postem czy zdjęciem. Dzięki ich wykorzystaniu zwiększamy szansę na zwiększenie ilości polubień pod postem, a także możemy liczyć na pojawienie się większej liczby obserwujących nasz profil. W żadnym razie nie używaj zakazanych przez Instagram hashtagów. Możesz je sprawdzić za pomocą aplikacji HasztagBan

Grupa odbiorców i treści

Pamiętaj, aby dokładnie określić, kto jest Twoją grupą docelową. Przykład? Nie stworzysz wartościowej marki związanej z literaturą i czytelnictwem, jeśli będziesz starał się o uwagę tych użytkowników, którzy nie lubią czytać, a do książek zaglądają tylko po to, by sprawdzić, czy mają ciekawe ilustracje. Rozważnie zatem dobieraj swoich potencjalnych odbiorców i jeszcze rozważniej treść, którą będziesz do nich kierował. Zdjęcia i posty mają ze sobą współgrać i trzeba je dodawać regularnie, by followersi wiedzieli, że profil żyje swoim życiem. Wtedy też popularność będzie rosła. Martwy profil pozostanie, no właśnie, martwy, trzeba więc pamiętać, by nie dodawać nowych treści zbyt rzadko, ale też nie przesadzać, bo odbiorca poczuje się osaczony. Z rozwagą, stopniowo, ale konsekwentnie! Planuj z wyprzedzeniem, określ pory dnia czy miesiąca, kiedy będą dodawane nowe posty albo zdjęcia. Odpowiedni dobór strategii marketingowej pozwoli Ci na uzyskanie większej ilości odbiorców, a stali odbiorcy będą trwać przy Tobie.

Jeśli zaś nie znasz się na marketingu tak dobrze, jak na pasji, którą dzielisz się ze swoimi obserwatorami, zleć to zadanie fachowcom. Istnieje wiele różnych portali, takich jak na przykład socialmedia.biz.pl, które pomogą Ci w stworzeniu strategii marketingowej, dzięki której osiągniesz swoje cele.

Chcesz kupić followersów? Sprawdź koniecznie: https://socialmedia.biz.pl/

2.Kupowanie followersów na Instagramie: wady i zalety

Zanim przejdziemy do wymieniania zalet i wad, odpowiedzmy sobie na pytanie: czy kupowanie followersów na Instagramie jest bezpieczne i czy nie stanowi zagrożenia dla popularności mojego profilu na Instagramie?

Kwestia pierwsza, a więc bezpieczeństwo: oczywiście, że jest to bezpieczne, ale trzeba pamiętać o tym, by kupować w odpowiednim miejscu i rozważnie. Wcześniej wspomniany socialmedia.biz.pl oferuje sprzedaż followersów (wystarczy wejść w link: https://socialmedia.biz.pl/produkt/obserwacje-i-followers-na-instagramie/ i przejrzeć ofertę portalu), jednak zaznacza, że należy robić to rozważnie. Co to znaczy? Nie możemy do mało znanego profilu kupić ogromnej ilości followersów od razu. To rzuca podejrzenia na wiarygodność naszego profilu, a także na jakość umieszczanych na nim treści. Kupno followersów dla rozwijającego się profilu może mieć niebagatelne znaczenie. Dzięki nim profil będzie się rozwijał, a później kolejni obserwatorzy będą się pojawiać w sposób naturalny. Nie można jednak zapomnieć, że nic nie powstaje w próżni, dlatego, jeśli nagle nasz profil ukaże się jako niesamowicie popularny, chociaż nikt wcześniej o nim nie słyszał, użytkownicy mogą zacząć zadawać sobie pytania: jak to możliwe? Nie dopuśćmy do takiej sytuacji i słuchajmy rad fachowców, a kupno followersów będzie bezpieczne i tylko pomoże nam w zdobywaniu trwałej popularności profilu.

Zalety, zalety, zalety...

Jakie są zalety kupowania followersów na Instagramie? Jest ich multum! Po pierwsze: rosnąca popularność, a dzięki niej możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, którzy będą zainteresowani treściami publikowanym na portalu, a także ofertą naszej marki. Po drugie: szybki i stabilny start. Nasza marka, nie da się tego ukryć, jest nowa, młoda, a więc nie jest jeszcze tak rozpoznawalna, jak inne marki. Konkurencja jest duża, a my nie możemy sobie pozwolić na czekanie, bo ten, kto się nie rozwija, naturalnie zostaje w tyle. W tym pomoże nam kupno followersów. Po trzecie wreszcie: nic nie tracimy, jeśli postępujemy rozważnie, a możemy zyskać bardzo wiele. Przede wszystkim miejsce, gdzie będziemy mieli możliwość promowania naszej marki w sposób stabilny, a tego nie da się przecenić.

Wady?

Jakie są wady kupowania followersów na Instagramie? Jeśli będziemy postępować rozważnie, konsekwentnie, ale stopniowo, nie gwałtownie, bez nagłego wzrostu obserwujących, nie spotkamy się z żadnymi wadami. Trzeba jednak mieć na uwadze jedno: to my możemy sprawić, że wady się pojawią, ale nie przesadzajmy z ilością, a wtedy wszystko będzie szło po naszej myśli.

3. Podsumowanie

Jakie są korzyści z zakupu followersów i czy warto kupować nowych obserwujących na Insta? Wystarczy przeczytać powyższy artykuł, by jednogłośnie stwierdzić, że korzyści jest cała masa, a kupowanie followersów warte jest swojej ceny, która, przyznajmy to szczerze, nie jest wygórowana w stosunku do korzyści, jakie możemy uzyskać z ich kupna. To od nas zależy, w jaki sposób rozwinie się nasz profil. Czyńmy więc wszystko z rozwagą i cieszmy się jego rosnącą popularnością!

Odwiedź koniecznie: https://socialmedia.biz.pl/ 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:social media,   instagram,   marketingDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Często przy promowaniu swojego Instagrama zapominamy o obowiązujących limitach na Instagramie. Można je sprawdzić pod tym adresem https://instabaza.pl/limity-na-inst
Dodano: 06.02.2021 12:52    Przez: Damian Kowalczyk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.