Dzisiaj jest sobota 6 marca 2021, imieniny: Jordana, Róży, Kolety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18047) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koronawirus. Obowiązujące obostrzenia przedłużone ... (1)Koło. Straż Miejska zmienia siedzibę.Do dyspozycji ... (0)

Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klocków LEGO

Dodano: 23.01.2021 11:51
Źródło: LM.pl

Muzeum Okręgowe w Koninie przygotowuje niecodzienną wystawę. Zaprasza do jej zbudowania, z klocków LEGO.

To jedna z najbardziej kultowych zabawek. Budowle z klocków LEGO wciągają małych i dużych, a tworzenie konstrukcji daje mnóstwo radości, uruchamia cierpliwość i kreatywność. Po 70 latach stale utrzymują swój wyjątkowy charakter i niepowtarzalny wygląd.

- Widząc zamiłowanie do tych małych, plastikowych cegiełek, zapragnęliśmy stworzyć wspólnie z Wami wystawę. Obiekty pozyskiwać będziemy kierując się metodą open call, której głównym założeniem jest otwarta współpraca z wystawami modeli zbudowanych z klocków LEGO. Jeśli posiadasz własne modele klocków, to wydarzenie jest skierowane właśnie do Ciebie – podkreśla Monika Marciniak z Muzuem Okręgowego w Koninie.

Projekty zgłaszać można do 12 marca, a wernisaż wystawy zaplanowano na 1 kwietnia. Odbędzie się on w muzealnym spichlerzu.

  • Konińskie muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klocków LEGO

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:lego,   klocki lego,   konstrukcja,   budowanie,   wystawa lego,   muzeum okręgowe konin,   open callDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.