Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17171) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstaje nowy most w Bernardynce. Dobre tempo inwe ... (0)Sportowe nagrody rozdane. Miasto wyróżniło siedem ... (2)

Radni Powiatu Konińskiego dokonali zmian w planie finansowym

Dodano: 29.01.2021 15:41
Źródło: LM.pl

Wprowadzenie funduszy zewnętrznych i reorganizacja posiadanych środków. Radni Powiatu Konińskiego podczas nadzwyczajnej sesji, dokonali zmian w planie finansowym powiatu.

Radni Powiatu Konińskiego spotkali się dzisiaj w Starostwie Powiatowym, żeby zdecydować o pilnych zmianach w tegorocznym budżecie oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej. Wiązały się one z wprowadzeniem do planu finansowego m.in. 2 452 852 zł dopłaty, przekazanej przez wojewodę wielkopolskiego na organizację przewozów autobusowych.

- Po krótkiej dyskusji dotyczącej celowości zaproponowanych zmian w tegorocznym budżecie, zgodnie z sugestią radnych, zarząd powiatu wystąpił z wnioskiem o wycofanie z treści projektu uchwały zapisu dotyczącego przeniesienia wydatków zabezpieczonych na najem pomieszczeń przy ul. Okólnej 59 w Koninie przeznaczonych do przechowywania akt wydziału architektury i budownictwa. Radni jednogłośnie opowiedzieli się za wnioskiem, a następnie podjęli uchwałę wprowadzającą zmiany do planu finansowego powiatu – informuje Marta Bagrowska, powiatowy rzecznik prasowy.

Radni podczas sesji zwiększyli również o ponad 4 tys. zł wydatki na realizację projektu „Centrum Mistrzostwa Gastronomicznego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie“ i dokonali korekty w Wieloletniej Prognozie Finansowej.

 

fot. Starostwo Powiatowe w Koninie

  • Radni Powiatu Konińskiego dokonali zmian w planie finansowym
  • Radni Powiatu Konińskiego dokonali zmian w planie finansowym

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.