Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17928) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (8)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Ranking kredytów gotówkowych - sprawdź, kto wygrał

Materiał promocyjny

Dodano: 5.02.2021 14:40

Polacy są coraz bardziej świadomi współpracy z instytucjami bankowymi. O ile jeszcze do niedawna czynnikiem, który brany był pod uwagę podczas wyboru konkretnego kredytu była jedynie opłacalność finansowa, tak dzisiaj istotnych jest znacznie więcej parametrów.

To właśnie dlatego zawsze przydaje się ranking kredytów gotówkowych dostępny na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe , dzięki którym można porównywać konkurencyjne względem siebie oferty różnych instytucji bankowych. Dowiedz się więcej.
 

Ranking kredytów gotówkowych - co brać pod uwagę?

Eksperci rynku kredytowego potwierdzają, że Polacy zaciągają coraz więcej zobowiązań kredytowych różnego typu i mają coraz lepszą zdolność kredytową. Chociaż zaczęliśmy ufać bankom, to nadal nie do końca wiemy, jak weryfikować warunki współpracy w ramach brania kredytów różnego rodzaju. Pod uwagę bierzemy najczęściej oprocentowanie, wysokość comiesięcznej raty, czas trwania współpracy z bankiem, ale to zbyt mało, by móc cieszyć się kredytem bankowym na najlepszych warunkach.

Jeśli zależy nam na niskich kosztach podczas całościowej współpracy z wybraną instytucją bankową, pod uwagę musimy brać całkowite koszty, czyli wskaźnik RRSO. To właśnie on uwzględnia nie tylko oprocentowanie czy wysokość comiesięcznych rat, ale również prowizje za udzielenie kredytu, opłaty za ubezpieczenie czy prowadzenie konta do obsługi zobowiązania.

Pamiętajmy również, że opłaty nie powinny być priorytetem przy wyborze kredytu. Liczą się też warunki weryfikacji klienta, warunki, jakie trzeba spełnić, by otrzymać finansowe wsparcie, sposób wnioskowania o wybrane zobowiązanie czy dodatkowe bonusy, na jakie można liczyć. Potencjalni klienci są coraz bardziej wymagający, ranking kredytów gotówkowych ma więc dać informację o tym, czy kredyt można wziąć online, jak przebiega obsługa klienta już w czasie trwania współpracy czy w jakim czasie po wysłaniu wniosku otrzymamy decyzję, a środki zostaną nam wypłacone.
 

Ranking kredytów gotówkowych a indywidualne preferencje potencjalnego klienta

Nie da się jednoznacznie wskazać najlepszego banku, który oferuje najlepsze kredyty. To dlatego, że sytuacja na rynku tychże usług zmienia się niezwykle diametralnie, a w każdym miesiącu pojawia się nawet kilka różnych ofert od jednej instytucji bankowej.

Co więcej, ranking kredytów gotówkowych 2021 należy dobierać do indywidualnych potrzeb. Zestawienia mogą więc porównywać warunki kredytów online czy tych dedykowanych tylko nowym klientom. Potencjalny klient może zwracać uwagę na minimalne formalności oraz skróconą weryfikację zdolności kredytowej, dla innego kredytobiorcy bardziej liczyć się będzie możliwość brania dodatkowych produktów na preferencyjnych warunkach czy też wydłużony czas spłaty zobowiązania.

Nie ma dwóch identycznych kredytów, zresztą każdy ranking kredytów gotówkowych wskazuje jedynie poglądowe, te ogólne warunki współpracy. Trzeba mieć na uwadze, że banki tworząc konkretną ofertę, biorą pod uwagę indywidualne potrzeby, oczekiwania, ale też możliwości spłaty swojego przyszłego klienta.
 

Ranking kredytów gotówkowych - jak wybrać najlepsze zestawienie?

Przede wszystkim, by wybrać ten najlepszy kredyt bankowy, należy weryfikować informacje o ofertach z dobrych, rzetelnych źródeł. Pamiętajmy, że ranking kredytów gotówkowych nie zawsze jest wiarygodny, dlatego najpierw trzeba znaleźć odpowiednie zestawienie.

Potencjalny kredytobiorca powinien szukać aktualnych zestawień, a wpisanie w wyszukiwarkę hasła typu "ranking kredytów gotówkowych 2021" może nie być najlepszym pomysłem. Znacznie rozsądniej jest wybierać porównania z bieżącego miesiąca, bo w każdym pojawia się nawet kilka różnych ofert kredytowych.

Co więcej, ranking kredytów gotówkowych musi być wiarygodny, wskazywać jedynie obiektywne dane. Najlepiej szukać więc takich zestawień na niezależnych portalach o tematyce finansowej, ponieważ te publikowane przez same instytucje bankowe mogą wskazywać zalety jedynie wybranych ofert, ujmując zaś wady konkurencji.

Istotne jest również to, jakie dane znajdują się w konkretnym rankingu. Kredytobiorca może mieć inne preferencje w tym zakresie. Niektórzy chcą zaciągnąć kredyt przez internet, inni patrzą na koszty, wydłużony okres spłaty albo minimalne formalności i czas wypłaty środków. Wszystko to ma znaczenie, jeśli mamy wybierać ten najlepszy kredyt. Priorytetem będzie też porównanie konkretnego rodzaju zobowiązania. W sieci funkcjonują zestawienia kredytów gotówkowych, ale też porównania zobowiązań hipotecznych czy innych celowych. Ten parametr także należy uwzględniać, szukając dobrego zestawienia konkurencyjnych propozycji.

Nie można jednoznacznie wskazać, który kredyt gotówkowy jest w danym czasie najlepszy, bo każdy potencjalny kredytobiorca ma przecież inne potrzeby. Każde zobowiązanie należy wybierać indywidualnie, nie patrząc na ogólne oferty, polecenia znajomych czy chwytliwe hasła reklamowe. To, że kredyt jest opłacalny dla jednego klienta, wcale nie oznacza, że dla innego będzie równie korzystną opcją.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pieniądze,   finanse osobiste,   pożyczkiDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.