Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16479) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwsze w tym roku kino plenerowe przez Konińskim ... (0)Sokół zatrzymany przez Jarotę. Remis ze wskazaniem ... (0)

Walentynki w Palm Springs z kinem Oskard!

Materiał promocyjny

Dodano: 9.02.2021 11:43

Po dwuletnim remoncie otwieramy kino Oskard! Startujemy 12 lutego przezabawną komedią „Palm Springs”. To doskonały film na Walentynki, na który można wybrać się we dwoje lub z przyjaciółmi.

W wyremontowanym Oskardzie na Alejach są 2 sale: Kino Oskard i Kino Konesera.  Duża dla 399 osób i mała dla 49 widzów, dla miłośników kina konesera i kameralnych wydarzeń filmowych. Obie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt, projektory, ekrany i nagłośnienie.  Trzecia sala: Kino Kameralne mieści się przy ulicy Okólnej w Centrum Kultury i Sztuki.

Już od 12 lutego zapraszamy Was na komedię „Palm Springs”. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. To komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza. Film nominowany jest do Złotego Globu 2021. Podobnie jak ”Sound of metal”, który widzowie zobaczą w sali Kina Konesera w Oskardzie. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed („Długa noc”, „Venom”) i Olivia Cooke.

Od piątku widzowie zobaczą także nagrodzony Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni, film Mariusza Wilczyńskiego „Zabij to i wyjedź z tego miasta”. To dużo więcej niż film: to 14 lat życia poświęconych na realizację tego niesamowitego, osobistego projektu. To przyprawiająca o dreszcze podróż w przeszłość własną i kraju, wywoływanie duchów ludzi i miejsc, opowieść o rodzinie i wzruszający hołd dla przyjaźni.

Najmłodszych zapraszamy na animację „Filonek bezogonek”.

Wszystkie bilety w cenie 15 zł.

Oczywiście obowiązują zasady reżimu sanitarnego: noście maseczki, dezynfekujcie ręce i zachowujcie dystans. Udanego powrotu do kina, czekamy na Was!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino oskard,   walentynkiNAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.