Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16472) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół zatrzymany przez Jarotę. Remis ze wskazaniem ... (0)Ostatnia prosta prac przy nowym wiadukcie i na ul. ... (2)

Ogniste tango online. Walentynki z Konińskim Domem Kultury

Dodano: 12.02.2021 08:02
Źródło: LM.pl

Walentynkowa niespodzianka od Konińskiego Domu Kultury. W najbliższą niedzielę, obejrzeć będzie można niezwykłe, romantyczne tango.

Koniński Dom Kultury po raz kolejny online, zaprasza do wspólnego spędzania czasu. Teraz, z okazji Dnia św. Walentego, w mediach społecznościowych zaprezentowane zostanie ogniste tango w wykonaniu Anny Cherniei. Na skrzypcach zagra Mirosław Grzanka, kierownik artystyczny Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum.

- Zapraszamy wszystkich 14 lutego do oglądania naszej prezentacji na Facebooku KDK. Będzie to upominek od nas dla wszystkich zakochanych. W tangu jest energia, która płynie z serca, towarzyszące tancerzom emocje powodują, że rodzi się między nimi chemia, nagle świat przestaje istnieć, jest tylko muzyka i oni – mówią Anna Cherniei i Mirosław Grzanka.

W walentynkowy weekend rozstrzygnięte zostaną też konkursy: filmowy, taneczny i muzyczny. Do wygrania jest roczny bilet do Kina Centrum, lekcja tańca z Anną Chernei oraz sesja zdjęciowa autorstwa Zdzisława Siwika.

fot. KDK

  • Ogniste tango online. Walentynki z Konińskim Domem Kultury

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:walentynki,   dzień św. Walentego,   tango,   skrzypce,   KDK,   koniński dom kulturyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.