LM.plSportIV liga. Porażka Wilków w trzecim sparingu. Kadra w przebudowie

IV liga. Porażka Wilków w trzecim sparingu. Kadra w przebudowie

1:3 przegrały Wilki Wilczyn swój trzeci zimowy sparing. Rywalem IV-ligowca z regionu konińskiego była Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław.

Po dwóch starciach z III-ligowcami Wilki Wilczyn w sobotę zmierzyły się z rywalem występującym na co dzień na tym samym poziomie rozgrywkowym. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław zajmuje obecnie piętnaste miejsce w tabeli IV ligi, ale grupy kujawsko-pomorskiej. W sobotę okazała się od Wilków lepsza.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wygraną inowrocławian 1:0. Gola dla Cuiavii strzelił jej nowy zawodnik – Gabriel Santos Feliciano. W drugiej połowie Wilki wyrównały. Bardzo dobre podanie od kolegów wykorzystał jeden z testowanych w sobotę zawodników. Tych było całkiem sporo, kadra Wilków jest bowiem w przebudowie i IV-ligowiec sprawdza nowych piłkarzy.

Po golu dla Wilków Cuiavia odpowiedziała bramką Patryka Wiśniewskiego ze stałego fragmentu gry. Wynik na 3:1 dla zespołu z Inowrocławia ustalił jeden z testowanych piłkarzy tej drużyny po błędzie obrońców Wilków.

Był to trzeci zimowy sparing wilczynian, drugi przegrany. Kolejne spotkanie Wilki rozegrają w najbliższy piątek w Trzemesznie. Ich rywalem będą Zjednoczeni Rychwał. W niedzielę zaś klub z Wilczyna ma zaprezentować nowego szkoleniowca pierwszej drużyny.

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław – Wilki Wilczyn 3:1 (Gabriel Santos Feliciano, Patryk Wiśniewski, zawodnik testowany – zawodnik testowany)

Wilki Wilczyn: Jakub Matczak – zawodnik testowany, Kamil Kwiatkowski, zawodnik testowany, Patryk Szymaniak, Dominik Jesiołowski, Łukasz Przebieracz, Wiktor Mochalski, zawodnik testowany, Marcin Balalja, zawodnik testowany.

Ponadto zagrali: Mikołaj Nowakowski, czterech zawodników testowanych.