Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17723) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Kobiecy świat – bądźmy razem w Mieście Kobiet

Materiał promocyjny

Dodano: 18.02.2021 13:22

Zbliża się najbardziej kobiece wydarzenie w naszym mieście! CKiS w Koninie wraz z 30 partnerami zaprasza do udziału w 13. edycji projektu Konin Miasto Kobiet, który odbywać się będzie od 5 do 13 marca 2021 r. Przygotowaliśmy blisko 60 propozycji w 4 różnych kategoriach: Przystanek kultura, Zadbaj o rozwój, Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.

Mamy nadzieję, że trzynastka okaże się szczęśliwa i że dostarczymy Wam radości, inspiracji i wspaniałych kulturalnych doznań w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z powodu pandemii Konin Miasto Kobiet odbywać się będzie w formule hybrydowej. Jeśli tylko będzie to możliwe, wydarzenia zorganizowane zostaną w tradycyjnej formule, jeśli warunki na to nie pozwolą, przeniesiemy je do sieci. 

W tym roku na Przystanku kultura czekają wystawy, koncerty, seanse filmowe, autorskie spotkania i ciekawa lektura. Marząc o lepszych czasach, polecamy muzyczny projekt ORGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Usłyszymy także uczniów Szkoły Wokalno-Aktorskiej FAMA w repertuarze Maryli Rodowicz pt. „Kobieta – piekło i raj”.

W Galerii CKiS Wieża Ciśnień zobaczymy wystawę malarstwa Izabeli Kostiukow „Lśnienie” a w CKiS przy ul. Okólnej fotografie Madam Miko „Amputation”. Udostępnione zostaną także wystawy wirtualne m.in. KOBIETY AKADEMII Fundacji Podaj Dalej czy KOBIETY W LITERATURZE – wystawa zaproponowana przez CDN PBP. 

W Kobiecym Kinie Konesera w odnowionym wnętrzu Kina Oskard będzie można zobaczyć film „Helmut Newton. Piękno i bestia” o autorze kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów. A już 8 marca w Dzień Kobiet zaprosimy na Ladies Night z „Obiecującą. Młodą. Kobietą”, która na swoim koncie ma 4 nominacje do Złotych Globów 2021.

W Mieście Kobiet rozwijamy też pasje i zainteresowania, inwestujemy w siebie. A wszystko za sprawą wykładów, treningów i spotkań z barwnymi osobowościami. W kategorii Postaw na rozwój nie zabraknie warsztatów uJAwnianie siebie! Ósma edycja warsztatów to 3 spotkania online. Pozostając w domowym zaciszu, możesz dołączyć do kameralnej grupy i doświadczyć wspólnej pracy w zupełnie nowej jakości. Zadbaj o siebie w możliwie dostępny sposób: stwórz własną tarczę antykryzysową, rozpraw się z wewnętrznymi wrogami, naucz się samowspółczucia i przygotuj się do wiosennego przebudzenia.

Ze wspaniałymi kobietami spotkacie się również w ramach cyklu Kobiety z pasją, który współtworzy Anna Pilarska – redaktor naczelna portalu LM.pl. Od kilku lat na spotkania w miłej atmosferze, zapraszane są kobiety związane z Koninem i regionem. Również w tegorocznej edycji pojawią się ciekawe bohaterki, aby opowiedzieć o sobie i swoich pasjach.

Nie zabraknie w tegorocznej edycji porad związanych ze zdrowym stylem życia i budowaniem dobrej kondycji. Zapewnią to salony piękności, które proponują m.in. zabiegi, masaże i warsztaty. Warto również sprawdzić swoje możliwości i stawić czoła sportowym wyzwaniom. Po prostu Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.

Szczegółowy program znaleźć można na stronie www.koninmiastokobiet.pl

Warto zaglądać również na profile na Facebooku facebook.com/kmk.konin oraz Instagramie koninmiastokobiet

Bądźmy razem, oderwijmy się od codzienności i wspólnie świętujmy w Mieście Kobiet.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kmk,   konin miasto kobietNAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.