Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17252) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Bezpłatne porady prawne

Dodano: 19.02.2021 12:36
Źródło: LM.pl

W najbliższy poniedziałek rozpoczyna się „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem“. Pomoc prawną można uzyskać w sądach, prokuraturach i komendach policji.

Tegoroczny „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem“ wyznaczony został przez Ministerstwo Sprawiedliwości od 22 do 28 lutego. W Sądzie Okręgowym w Koninie dyżury, podczas których można będzie liczyć na bezpłatną poradę prawną odbywać się będą w godzinach: 13.00 – 14.30. Informacji o uprawnieniach przysługujących ofiarom przestępstw, udzielać będą również prokuratorzy z Konina, Koła, Turku i Słupcy. Tutaj, dyżury z zachowaniem rygorów sanitarnych zaplanowano od 22 do 28 lutego w godzinach: 8.00 – 13.30. Komenda Miejska Policji w Koninie uruchamia natomiast specjalne punkty, w których dyżurować będą policjanci mogący pomóc pokrzywdzonym. Wyznaczeni mundurowi będą do dyspozycji mieszkańców miasta i powiatu od 22 do 26 lutego, w godzinach: 7.30 – 15.30.

W ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem“, na darmowe porady prawne zaprasza również Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich w Koninie, jako podmiot prowadzący Okręgowy Ośrodek dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem. Każdy kto chciałby z nich skorzystać, powinien najpierw umówić się telefonicznie, pod numerem: 792 592 909.

fot. KMP Konin

  • Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Bezpłatne porady prawne

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.