Dzisiaj jest sobota 6 marca 2021, imieniny: Jordana, Róży, Kolety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18041) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koronawirus. Obowiązujące obostrzenia przedłużone ... (1)Koło. Straż Miejska zmienia siedzibę.Do dyspozycji ... (0)

Kino Centrum. „Moje pierwsze wyjście do kina“ wraca po przerwie

Dodano: 22.02.2021 10:57
Źródło: LM.pl

„Moje pierwsze wyjście do kina“ wraca po przerwie. Kino Centrum zaprasza najmłodszych już w najbliższą sobotę.

To wyjątkowy projekt, który pozwala dzieciom poznać kino i zacząć wprowadzać je w świat kultury. Podczas seansu filmowego nie będzie całkowitej ciemności, a dźwięk będzie przyciszony. Wszystko ze względu na najmłodszych, których ciemność i zbyt głośny film mogłyby wystraszyć. Ponadto, w czasie seansu dzieci będą miały dużą swobodę. Będzie można poruszać się z dzieckiem po sali, a ta nie będzie całkowicie wypełniona. Nie będzie też obowiązywała całkowita cisza, a przed filmem nie będą wyświetlane reklamy.

- Nasz projekt to również okazja, by nauczyć dziecko jak się zachowywać w kinie: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie – informuje Koniński Dom Kultury.

Pierwszy seans z cyklu „Moje pierwsze wyjście do kina“ odbędzie się 27 lutego o godz. 15.00. Dzieci obejrzą film „Szybcy i śnieżni“, który pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych dla pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół. Bilety na seans kosztują 13 zł, a dzieci do 3. roku życia wejdą do kina za darmo. Bezpłatna wejściówka będzie również czekała na opiekuna dziecka z niepełnosprawnością.

fot. KDK

  • Kino Centrum. „Moje pierwsze wyjście do kina“ wraca po przerwie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.