Konin. Śmiertelny wypadek na ul. Przemysłowej. Trwa śledztwo
Prokuratura Rejonowa w Koninie prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło kilka dni temu.
Tragiczne zdarzenie miało miejsce 17 lutego około godz. 14.00 na ul. Przemysłowej w Koninie. Zderzyły się wówczas samochody marki Volkswagen Golf i Alfa Romeo. Jak informuje rzecznik konińskiej prokuratury, podczas włączania się do ruchu 60-letni kierujący golfem wymusił pierwszeństwo przejazdu.
W wyniku odniesionych obrażeń kierowca VW oraz pasażer tego samochodu ponieśli śmierć. Drugi pasażer doznał ogólnych potłuczeń. Śledczy wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy.
*** *** ***
Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.
Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus
*** *** ***
Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.
KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE